Milovníci športu a aktívnej dovolenky, vydajte sa do Rakúska a zažite ideálny pobyt v Sportsarea Grimming *** v Alpách. Okrem ubytovania a raňajok či polpenzie máte po celý čas k dispozícii wellness so saunami, posilňovňu, tenisové kurty, lezeckú stenu aj požičovňu vybavenia vrátane horských bicyklov. V blízkosti navyše nájdete hŕbu skiareálov.

Športový areál a apartmány rakúskych Alpách

Sportsarea Grimming *** sa nachádza v obci Nideröblarn v Štajersku a ponúka kompletné služby od ubytovania cez stravovanie a športové aktivity až po školu lietania. Hotel sa nachádza uprostred krásnej prírody, ktorá je pre aktívnu dovolenku ako stvorená.

Ubytovaní budete vo dvojposteľových izbách vybavených TV, kúpeľňou so sprchou a WC a niektoré tiež s balkónom.

V rámci polpenzie ochutnáte pokrmy rakúskej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere tiež formou bufetu alebo ako servírované menu s tromi chodmi. Areál zahŕňa aj záhradu so slnečnou terasou a detským ihriskom.

Tipy na výlet

Lyžovanie v Tauplitz

Areál Tauplitzalm nájdete prevažne na slnečnej terase nad úrovňou lesov a tak si môžete byť istí, že budete mať dostatok priestoru na vaše carvingové oblúky aj na jazdenie freeride, teda mimo zjazdovku vo voľnom priestore a v hlbokom snehu. V prepojenom areáli, ktorý sa nachádza nad horskými jazerami, vás čaká viac ako 40 km zjazdoviek, skibus zadarmo aj perfektne upravené trate. Bežkári na náhornej plošine zase ocenia miestny bežkársky chodník Freiberg.

Lyžovanie v Planai & Hochwurzen

Uprostred Štajerska v regióne Schladming-Dachstein nájdete úchvatný lyžiarsky areál Planai & Hochwurzen, kde vás čaká 123 km zjazdoviek, 44 moderných lanoviek a vlekov a 56 chát s občerstvením. Zimné radovánky si užijú deti aj dospelí. V nočnej prevádzke si tu môžete tiež zasánkovať. Do štyroch strategických miest areálu pravidelne prichádza skibus, takže aj o dopravu máte postarané.

Ski resort Reiteralm

Reiteralm je jedným z najlepších lyžiarskych stredísk s možnosťou lyžovania na dlhých širokých svahoch, kde sa v zimnej sezóne spoľahlivo drží sneh. Rezort vznikol spojením lyžiarskych možností na štyroch horách. Môžete tu vyskúšať hranice svojich schopností - ako rýchlo zvládnete jazdiť, na čo všetko si trúfnete na freeride? Možno cestujete s deťmi a radšej by ste navštívili Kinderland Rainbow-Alm. Deti sa tu naučia lyžovať zábavnou formou medzi rozprávkovými figúrkami a skutočnými iglu.

Sportsarea Grimming ***

Niederöblarn 83, Niederöblarn
Rakúsko

+43 3684 6066 0

welcome@sportsarea.at

Check in
15:00 - 21:00
Check out
8:00 - 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený za poplatok 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané