Malebná dedinka St. Martin v Lungau v zime vyzerá ako posypaná cukrom. Užite si romantické prostredie aj perfektnú lyžovačku a ubytujte sa v penzióne Gasthof Mentenwirt. Len 300 m od penziónu nájdete lanovku, ktorá vás vyvezie k ďalším vlekom a dokonale upraveným zjazdovkám. Po perfektnej lyžovačke sa môžete tešiť na skvelú polpenziu a wellness so saunami a relaxačnou zónou.

O ubytovaní

V Penzióne Gasthof Mentenwirt, ktorý sa nachádza v rakúskej obci Sankt Martin, sa jazykovej bariéry báť nemusíte. Personál hovorí česky aj slovensky, takže vašej rozprávkovej dovolenke nebude nič stáť v ceste. Okrem útulného a nadštandardne vybaveného penziónu si budete môcť užiť aj pestré výlety po okolí Lungau. Vydajte sa k rybníkom Baggerteich (cca 1 km), na hrad Mautendorf (8,4 km), prípadne k obľúbenému jazeru Millstättersee (47 km), alebo sa prevezte na bicykli po krásnej, dlhej Murradweg. V zime si potom užite viac než 300 km zjazdoviek so 60 modernými vlekmi v 4 rôznych skiareáloch, bežkárské trate, prírodné ľadové klzisko či dokonca curlingové priestory.

Kde budete spať?

Penzión Gasthof Mentenwirt disponuje izbami vybavenými nábytkom z borovicového dreva, sociálnym zariadením s WC a sprchou, rádiom, televíziou a pripojením k internetu. Väčšina izieb má balkón, z ktorého si užijete nádherný výhľad na trblietajúce sa hory Lungau.

Na čom si pochutnáte?

Pri pobyte tu sa do každého dňa vždy patrične posilníte. Deň začnete raňajkovým bufetom, ktorý vám dodá energiu. Okrem tradičnej a medzinárodnej kuchyne sa v reštaurácii môžete tešiť aj na pravé lungauské jedlá.

Kde budete relaxovať?

Po aktívne strávenom dni si zaslúžite poriadny relax pre telo i myseľ. Oddýchnite si v relaxačnej zóne s fínskou a infra saunou. Návštevu saunového wellness si môžete rezervovať na recepcii alebo dopredu e-mailom.

Gasthof Mentenwirt

St. Martinerstrasse 7 , St. Michael im Lungau
Rakúsko

+43 664 4868 546

info@mentenwirt.at

Check In
17:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 €/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Česky hovoriaci personál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Zástavka
70 m
Zjazdovka
0,7 km