Príďte stráviť dovolenku do alpského strediska Ossiach a ubytujte sa v Holiday Sport Hotel & Ski Resorte, kde vás čaká polpenzia a neobmedzené wellness s bazénom a saunovým svetom. Vopred si vybavte zľavu na skipas a lyžovačka môže začať.

Ubytovanie s neobmedzeným wellness

Holiday Sport Hotel & Ski Resort leží v alpskom stredisku Ossiach v rakúskom Korutánsku. Ponúka nadštandardné ubytovanie pre páry, rodiny i celé skupiny. Ubytovať sa môžete ako v dvojposteľových izbách, tak v apartmánoch, ktoré pojmú až 7 osôb a majú dokonca kuchynku. Čaká vás však bohatá polpenzia v hotelovej reštaurácii.   Na hoteli si užijete aj neobmedzené wellness, kam patrí bazén, detský bazén, relaxačná miestnosť a saunový svet s fínskou, bylinkovou a infra saunou a parnou kabínou.

Alpské lyžiarske stredisko

Zažite lyžovanie v najstaršom korutánskom lyžiarskom stredisku na hore Gerlitzen, odkiaľ sa lúčovito rozbiehajú široké zjazdovky pre všetkých nadšencov.

Vďaka ubytovaniu v Holiday Sport Hotel & Ski Resort môžete navyše získať 50% zľavu na dva druhy 4denných skipasov. Zvoľte Gerlitzen ALPE skipas platný na všetky trate v celkovej dĺžke 42 km alebo Gerlitzen NORD skipas s platnosťou na niektoré trate v celkovej dĺžke 16,6 km.

Tipy na výlet

Ski resort Gerlitzen

Lyžiarske stredisko Gerlitzen vo Villach v rakúskom Korutánsku je skvelým miestom pre vyžitie na lyžiach a snowboardoch. K dispozícii je tu 41,6 km zjazdoviek a 15 km lyžiarskych trás. Dopraví vás k nim 15 lanoviek. Pri pohľade z výšky vyzerajú trasy ako hviezda so stredom na hore Gerlitzer. Môžete z jej vrcholu vyraziť v podstate do všetkých smerov.

Ski areál Goldeck

V ponuke tohto areálu nájdete naozaj veľa aktivít - zjazdové lyžovanie, bežky, úchvatné lanovky aj paragliding. Lyžovanie si užijete na 25 km zjazdoviek a 50 ha freeride oblasti. Skipasy si môžete zakúpiť online a potom už vám nič nebráni nechať sa vyviezť na horu Goldeck a zjazdiť ju na lyžiach či snowboarde vo veľkom štýle.

Ski rezort Grebenzen - St. Lambrecht

Priamo pri malebnom štajerskom mestečku St. Lambrecht sa nachádza ski rezort s 25 km zjazdoviek v nadmorskej výške 1 000 - 1 900 m n. m. Zašportuje si tu celá rodina, pretože rezort ponúka okrem iného detský vlek, kolotoč pre najmenších, ale aj lyžiarsku školu a požičovňu vybavenia. Za zmienku stoja tiež znížené ceny pre mládež až do veku 28 rokov. Pokiaľ máte bežky radšej než zjazdové lyžovanie, tiež sa vám tu bude páčiť. Rezort navyše disponuje niekoľkými tradičnými horskými chatami.

Holiday Sport Hotel & Skiresort

Alt Ossiach 37, Ossiach
Rakúsko

+36 70 328 1336

info@holidaysport.at

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený po dohode s hotelom
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané