Dovolenka v rakúskych Alpách pre celú rodinu v blízkosti rôznych cyklotrás a ďalších atrakcií. V cene polpenzia, welcome drink, vstup do sauny a pary aj ďalšie lákadlá ako je Salzkammergut Card. Dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma.

Overené Travelkingom

“Majú tu maďarský personál v rakúskych krojoch, to sa príliš často nevidí! Pobyt na úrovni za super cenu, bola tu skvelá lyžovačka.”

Peter Kóša - Spolumajiteľ Travelkingu

O ubytovaní

Pobyt v Hoteli Tauplitzerhof *** je ideálny pre všetkých milovníkov oddychu uprostred krásnej prírody rakúskych Álp. V lete sa počas túr či cyklotúr dostanete napríklad k vodopádu, k jazerám Spechtensee, Grundlsee alebo napríklad na horu Gindlhorn s vyhliadkami. V zime využite kilometre bežeckých trás alebo zjazdoviek v blízkych lyžiarskych strediskách - najbližší, Ski Amadé, sa nachádza iba 250 m od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlných izbách so satelitnou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s WC a sprchou. Zo všetkých izieb sa vám naskytne výhľad na Grimming a ďalšie okolité hory.

Na čom si pochutnáte?

Bohatú polpenziu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, kedy sa raňajky servírujú formou bufetu so všetkým, na čo by ste len mohli ráno dostať chuť. V zimnom období sa na večeru servírujú tri chody. V reštaurácii je tiež možnosť výberu pokrmov formou à la carte, kedy budete mať na výber z lokálnych a medzinárodných špecialít, v zime tiež pizzu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii pre váš relax fínska aj parná sauna.

Niečo naviac

Nudiť sa tu rozhodne nebudete, v hoteli je k dispozícii aj herňa s biliardom a stolným futbalom.

Hotel Tauplitzerhof ***

Tauplitz 66 , Tauplitz
Rakúsko

+43 664 422 1868

info@hoteltauplitzerhof.eu

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
08:00 - 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od jazera
22 km
Zástavka
0,1 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Nízke Taury Tip na výlet

Nízke Taury (nemecky Niedere Tauern) si získali srdcia mnohých turistov vďaka viac ako 600 dvojtisícových vrcholov, trávnatým vysokohorským lúkam a nespočtom horských jazier. Všetky lemuje hustá sieť turistických chodníčkov vhodných pre rodiny s deťmi aj pre skúsených turistov. Úchvatné pohorie v centrálnej časti Rakúska pripomína svojim charakterom naše Západné Tatry. K najobľúbenejším cieľom rozhodne patrí najvyšší vrch oblasti Hochgolling s nadmorskou výškou 2 863 m n. m. vo vyššej schladmingskej časti. Zaujímavé sú rozhodne aj túry po nižších vrchoch - Hochwildstelle (2747 m), Waldhorn (2702 m) či Grosser Bösenstein (2448 m). Popri turistike vám budú robiť spoločnosť nielen pasúce sa stáda kráv na pastvinách, ale tiež trblietajúce sa jazerá a nezabudnuteľné výhľady.

Viac informácií
Vyhliadka Skywalk Hallstatt
Jazero a mesto Hallstatt
Tauplitz