Vydajte sa na dovolenku do nádherných Álp, užite si krásy národného parku Ötscherland aj kúpanie sa v jazerách v okolí. Ubytovanie je v českom penzióne Sunny pri jazere Lunzer See s raňajkami formou obloženého taniera. Deti do 5 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Kochajte sa krásami Álp a objavte výnimočné miesta národného parku Ötscherland, ktorý sa nachádza len necelé 3 hodiny jazdy od Bratislavy. Ubytovanie je pre vás zabezpečené v horskom Penzióne Sunny v mestečku Lunz am See pri jazere Lunzersee s českým personálom. Pre vodákov máme skvelú správu, len kúsok od penziónu sa pod horou Goller nachádza jedna z najobľúbenejších rakúskych riek, rieka Salza s krásnou tiesňavou v dolnej časti s dĺžkou 78 km. Centrum mesta má potom pre jeho návštevníkov pripravené rôzne monumenty kultúrneho dedičstva, neďaleké Ötscherské kvapľové jaskyne zase nezameniteľnú atmosféru. V zime potom využite nadštandardne upravené zjazdovky a prepychové skiareály v blízkom okolí, napríklad Ötscher Lackenhof (11 km) alebo Hochkar (15 km).

Kde budete spať?

Izby penziónu sú vybavené satelitnou televíziou, DVD prehrávačom a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), ktoré nájdete oproti izbe. K dispozícii je tiež plne vybavená kuchynka s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne si pochutnáte na servírovaných raňajkách , vďaka ktorým sa posilníte na celodenné objavovanie úchvatného okolia.

Pension Sunny

Seestrasse 10 , Lunz am See
Rakúsko

+420 608 002 008

info@pensionsunny.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
1,8 km
Zástavka
81 m
Zjazdovka
3,4 km

Tipy na výlet

Prírodné kúpalisko Lunz am See Tip na výlet

Pokiaľ sa chcete v priebehu horúcich dní osviežiť, prírodné kúpalisko Lunz am See je výbornou voľbou. Tešiť sa môžete na skokanské mostíky, plávajúce pódium alebo občerstvenie v bufete. Vstupné má skôr symbolickú funkciu, dospelí zaplatia 3 € a deti iba 1 €. Otváracia doba je od 9:00 do 19:00 v prípade priaznivého počasia. Vedľa kúpaliska Lunz am See nájdete tiež malý raj pre deti Seebachbad, ktorý je zdarma. Vaše ratolesti sa tu môžu vyblázniť na vodnej šmýkačke alebo sa hrať na pieskovisku.

Viac informácií
Prírodný park Ötscher-Tormäuer
Termálne kúpele Ybsstaler Solebad
Horský hrebeň Hochkar