Dovolenka v rakúskych Alpách pre dvoch aj celú rodinu v blízkosti rôznych atrakcií. V cene je okrem ubytovania v Hoteli Tauplitzerhof *** tiež polpenzia, vstup do sauny a pary aj ďalšie lákadlá ako je zľavová karta Salzkammergut Sommer-Card či welcome drink.

O ubytovaní

Pobyt v Hoteli Tauplitzerhof *** je ideálny pre všetkých milovníkov oddychu uprostred krásnej prírody rakúskych Álp. V lete sa počas túr či cyklotúr dostanete napríklad k vodopádu, k jazerám Spechtensee, Grundlsee alebo napríklad na horu Gindlhorn s vyhliadkami. V zime využite kilometre bežeckých trás alebo zjazdoviek v blízkych lyžiarskych strediskách - najbližší, Ski Amadé, sa nachádza iba 250 m od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlných izbách so satelitnou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s WC a sprchou. Zo všetkých izieb sa vám naskytne výhľad na Grimming a ďalšie okolité hory.

Na čom si pochutnáte?

Bohatú polpenziu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, kedy sa raňajky servírujú formou bufetu so všetkým, na čo by ste len mohli ráno dostať chuť. V zimnom období sa na večeru servírujú tri chody. V reštaurácii je tiež možnosť výberu pokrmov formou à la carte, kedy budete mať na výber z lokálnych a medzinárodných špecialít, v zime tiež pizzu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii pre váš relax fínska aj parná sauna.

Niečo naviac

Nudiť sa tu rozhodne nebudete, v hoteli je k dispozícii aj herňa s biliardom a stolným futbalom.

Hotel Tauplitzerhof ***

Hotel Tauplitzerhof ***

Tauplitz 66 , Tauplitz
Rakúsko

+43 664 422 1868

info@hoteltauplitzerhof.eu

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
08:00 - 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od jazera
22 km
Zástavka
0,1 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Soľná komora

Soľná komoraTip na výlet

Oblasť Soľnej komory (nemecky Salzkammergut) patrí vďaka svojim priezračným jazerám, kúzelným mestečkám a alpským vrcholom na ich pozadí k najnavštevovanejším častiam Rakúska. Svoj názov oblasť získala podľa soli, ktorá sa tu ťažila už v keltských dobách a vyvážala sa do všetkých kútov Európy. Soľné bane môžete navštíviť napríklad v okolí mestečka Hallstatt, ktoré si vyslúžilo zápis medzi pamiatky UNESCO. Návštevu baní spojte tiež s prehliadkou mesta a rovnomenného jazera, ktoré ročne okúzli tisíce turistov. Milovníci cykloturistiky by oblasť Soľnej komory mali spoznať tiež po obľúbenej trase Salzkammergut Radweg, ktorá meria 352 km. Východiskovým bodom trasy je Salzburg, odkiaľ trasa smeruje k početným jazerám v oblasti - Wolfgangsee, Attersee, Mondsee alebo Traunsee. Všetky spomínané sú v letných mesiacoch ideálne na kúpanie sa i vodné športy.

Viac informácií
Tauplitz
Tauplitz
Jazero a mesto Hallstatt
Jazero a mesto Hallstatt
Soľná baňa Hallstatt
Soľná baňa Hallstatt