Ozdravný pobyt v Piešťanoch

Hotel Harmonia nájdete v príjemnom prostredí na brehu priehrady Sĺňava, cca 2 000 m od Kúpeľného ostrova. Môžete sa tešiť na pohodlné izby s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT a balkónom s príjemným výhľadom.

V reštaurácii vás čaká bohatý výber z tradičných slovenských i medzinárodných pokrmov, ale tiež večere zamerané na rôzne špeciality.

K dispozícii je aj biliard, spoločenská miestnosť s TV/SAT a zúčastniť sa môžete aj pravidelne usporadúvaných kultúrnych večerov. Zabavte sa pri dobrej hudbe, tanci alebo si zaspievajte s muzikantom počas česko-slovenského večera.

Profesionálne liečebné procedúry

Tešte sa na rehabilitačné centrum s dlhou históriou a množstvom spokojných zákazníkov. Postará sa tu o vás odborný personál, ktorý vám rád odporučí vhodnú liečbu.

Obidva hotely tiež zabezpečujú každodennú kyvadlovú dopravu do Piešťan, odjazd je o 9:30 a 13:30, návrat o 12:00 alebo 17:00. Cena transferu tam/späť je 1 €/osoba.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany poskytujú veľa možností trávenia voľného času - od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez menšie výlety do okolia, až po výlety do neďalekých Malých Karpát. Piešťany nie sú len kúpeľným mestom, pulzujú tiež históriou a kultúrou. V letných mesiacoch môžete navštíviť napríklad aj obľúbené hudobné festivaly Grape a Topfest. O zaujímavý program navečer sa postará napríklad Kursalon - Kúpeľná dvorana v centre mesta, kde sa odohráva množstvo kultúrno-spoločenských akcií (koncerty, tanečné večery, výstavy, divadelné predstavenia a pod.).

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Trenčín

Mesto Trenčín si bezpochyby obľúbite, je totiž doslova nabité históriou a hodnotnými kultúrnymi pamiatkami na čele s majestátnym Trenčianskym hradom. Mimo toho je to tiež mesto pohody, zábavy a kultúry s množstvom múzeí, festivalov a slávností. Tisíce turistov prichádzajú do Trenčína, aby uvideli na vlastné oči Trenčiansky hrad a vypočuli si najznámejšiu povesť o Studni lásky.

Navštívte napríklad filmový festival ArtFilm, Trenčianske historické a hradné slávnosti alebo festival tradičnej ľudovej zábavy.

Hotel Harmonia **

Odborárska 15 , Piešťany-Banka
Slovenská republika

+421 (0)33 5583081

hotel@harmoniahotel.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 6 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,45/5
Celkom 188 hodnotení