Moderný hotel, neobmedzený vstup do vodného a saunového sveta, rozľahlé fitness a k tomu gurmánska polpenzia. Toto je pobyt v Hoteli Sport Aqua *** v centre Púchova. Vyrazte si oddýchnuť vo dvojici alebo aj s deťmi, poteší ich úchvatná herňa.

Hotel nielen pre náročných hostí

Hotel Sport Aqua *** sídli v novej modernej budove v centre Púchova. Pobyt tu je plný aktívneho odpočinku ako pre páry či priateľov, tak pre rodiny s deťmi. Hostia budú ubytovaní v komfortných izbách s TV, minibarom, pohovkou a kúpeľňou s fénom i uterákmi. Každá izba má tiež balkón, odkiaľ budete vidieť na rozľahlé športoviská komplexu alebo na panorámu rieky Váh.

Pre maškrtné jazýčky je tu gurmánska Reštaurácia U Jakuba, kde si vychutnáte špeciality slovenskej, kontinentálnej i ázijskej kuchyne.

Špičkový odpočinok vo wellness či na ihrisku

Ten pravý relax začína so vstupom do hotelového wellness. Vo vodnom svete nájdete bazény pre plavcov, neplavcov i deti, ponoriť sa môžete tiež do vírivky. Kto má rád horúcu saunu, tu nájde rovno štyri, nechýba ani ochladzovací bazénik a odpočiváreň.

O zábavu detí je postarané v detskom kútiku a rozľahlej herni. Vy si zatiaľ precvičíte svaly na profesionálnych športoviskách na tenis, bedminton či bowling.

Tipy na výlet

Žilina

Urobte si prechádzku Žilinou a nechajte sa unášať jej históriou. Zvlášť v jadre mesta nájdete pôsobivú architektúru - preto bolo v roku 1987 vyhlásené mestskou pamiatkovou rezerváciou. Určite zavítajte na Mariánske námestie, kde nájdete radnicu. Pre milovníkov histórie je tu ďalej Katedrála Najsvätejšej Trojice, významným kultúrnym centrom je aj Námestie Andreja Hlinku. Opomenúť by ste nemali ani hrady Lietava (cca 14 km južne od centra mesta) a Budatín (v meste, na pravom brehu rieky Váh). Pokiaľ si budete chcieť od všetkej tej histórie na chvíľu oddýchnuť, osviežte sa v krytej plavárni, alebo pri potulkách okolím skúste menšie kúpalisko v obci Stráňavy (10 km juhovýchodne). Večer potom zájdite napríklad do kasína!

Budatínsky hrad

Budatínsky hrad sa nachádza v žilinskej mestskej časti Budatín, ide o jednu z najstarších architektonických pamiatok Žiliny. Stredoveký hrad vznikol už v 2. polovici 13. storočia. Prejdite sa parkom (vstup do parku aj hradná kaplnka je zdarma), alebo sa zájdite pozrieť na unikátnu drotársku výstavu.

Trenčín

Mesto Trenčín si bezpochyby obľúbite, je totiž doslova nabité históriou a hodnotnými kultúrnymi pamiatkami na čele s majestátnym Trenčianskym hradom. Mimo toho je to tiež mesto pohody, zábavy a kultúry s množstvom múzeí, festivalov a slávností. Tisíce turistov prichádzajú do Trenčína, aby uvideli na vlastné oči Trenčiansky hrad a vypočuli si najznámejšiu povesť o Studni lásky.

Navštívte napríklad filmový festival ArtFilm, Trenčianske historické a hradné slávnosti alebo festival tradičnej ľudovej zábavy.

Hotel Sport Aqua ***

Nábrežie slobody 1926/4, Púchov
Slovenská republika

+421 948 816 270

recepcia@sportaqua.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,33/5
Celkom 6 hodnotení