Objavte čaro kúpeľného prostredia Malých Bielíc. Ubytujte sa v penzióne Kalinka s raňajkami a večerou formou à la carte, vstupom do termálnych bazénov aj nových sáun. Penzión leží kúsok od obľúbených kúpeľov Malé Bielice.

O ubytovaní

Penzión Kalinka stojí vo výbornej lokalite obce Malá Bielica. Miestne termálne kúpalisko je vzdialené len 5 minút chôdze a miestna hvezdáreň zas len 1,4 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v štandardne zariadených dvojlôžkových alebo trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby majú televíziu a v objekte je WiFi pripojenie. Nechýba samostatná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa tešte na polpenziu podávanú formou à la carte. Raňajky aj večere si teda vyberáte podľa vlastného priania. Chutné jedlo môžete zapiť nápojom na bare v penzióne. V teplých mesiacoch si pochutnáte na grilovaných špecialitách na letnej terase s grilom.

Kde budete relaxovať?

Nechajte svoje telo aj dušu oddýchnuť v termálnych bazénoch penziónu Kalinka. Ponorte sa do perličkového bazéna s teplotou vody až 37 °C alebo si zaplávajte v plaveckom termálnom bazéne s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovať sa môžete aj v hotelovej vírivke pre až 6 osôb, alebo vyskúšajte niektorú z novo zrekonštruovaných sáun - v suchej a infra saune. V penzióne si môžete dopriať aj masáž.

Niečo naviac

Zašportovať si môžete v hoteli aj inak ako v bazéne. Kedykoľvek si môžete zahrať biliard, stolný tenis alebo si zacvičiť vo fitness. Už ste niekedy hrali virtual golf? V Penzióne Kalinka si ho môžete vyskúšať.

Penzión Kalinka

Partizánske 209 , Malé Bielice
Slovenská republika

+(421) 387 496 509

penzionkalinka@skylan.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Kúpele
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
20 m
Zástavka
0,7 km
Aquapark
50 m
Zjazdovka
45 km

Tipy na výlet

Termály Malé Bielice Tip na výlet

Termálne kúpele Malé Bielice sú perfektným miestom pre relaxáciu, oddych i liečenie zdravotných komplikácií. Tunajšia minerálna voda má teplotu 27 - 38 °C a blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu.

K dispozícii je 5 bazénov:

  • 2 vnútorné (kľudový a hydromasážny)
  • 3 vonkajšie relaxačné bazény
  • V letných mesiacoch si za priaznivého počasia môžete užiť aj tobogány, šmýkačku, trampolíny a detské ihrisko.

Relaxovať môžete v saunovom centre alebo pri masáži. Ak si chcete zašportovať, poteší vás fitness centrum alebo in-line dráha.

Viac informácií
Hvezdáreň v Partizánskom
CHKO Ponitrie
Zámok Topoľčianky