Užite si sviatočnú náladu v Penzióne San André *** vo Vyšných Ružbachoch pri Pieninskom národnom parku. Čaká vás štedrovečerná večera a silvestrovský raut sa zábavou, po celú dobu pobytu potom polpenzia a vstup do wellness s bazénom a saunou. Penzión navyše stojí pri zjazdovke.

Ubytovanie pre rodiny i milovníkov pokoja

Komplex penziónov San André *** sa nachádza v oblasti Zamaguria v obci Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi aj skupiny priateľov. V okolí sa môžete vo veľkom venovať turistike či kúpaniu v miestnych kúpeľoch s minerálnou vodou s liečivými a rehabilitačnými účinkami.

Ubytovaní budete v Penzióne San André 1 či 2 blízko zjazdovky. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou. Niektoré majú výhľad na hory alebo na rieku.

V areáli penziónu San André 1 nájdete reštauráciu, multifunkčnú športovú halu, altánok s možnosťou grilovania i dva detské kútiky. Na odpočinok je ideálne miestne wellness s bazénom spojeným s vírivkami a fínskou saunou.


Penzión stojí asi 500 metrov od SKI PARKU Vyšné Ružbachy, najlepšiu možnosť lyžovania v okolí máte teda naozaj na dosah.


Na Vianoce si počas pobytu doprajete slávnostnú večeru, na Silvestra vás potom čaká raut a zábava po celý večer. Privítajte nový rok v zasnežených Pieninách!

Tipy na výlet

Ski park Vyšné Ružbachy

Skipark Vyšné Ružbachy ponúka zázemie pre začínajúcich a stredne pokročilých lyžiarov, nájdete tu prevažne modré a červené zjazdovky, ktoré dopĺňa jedna čierna. Maximálne prevýšenie skiparku je 808 m n. m. Hosťom je k dispozícii úschovňa lyží, lyžiarsky servis a lyžiarska škola.

Biely dom vo Vyšných Ružbachoch

Meno Bielemu domu dala farba jeho fasády, je totiž celý postavený z bieleho travertínu. Bol postavený v roku 1931 a nesie sa v duchu klasicistickej architektúry. V unikátnom dome sa dnes nachádza reštaurácia a usporadúvajú sa tu svadby, takže v jeho okolí pravdepodobne narazíte na šťastné, práve zosobášené páry.

Hrad Stará Ľubovňa

Magický stredoveký hrad zo 14. storočia ponúka turistom skvelé podmienky a nádherné zážitky. Hrad je už z 90% obnovený, takže si môžete prezrieť ako interiér, tak exteriér. S rozľahlým areálom s celkovým počtom 37 expozícií vás zoznámia sprievodcovia v dobových kostýmoch, počas letnej sezóny je navyše prehliadka obohatená aj o vystúpenie sokoliarov. K najcennejším objektom hradu patrí hlavná veža sprístupnená návštevníkom v roku 2003. V barokovom paláci je potom prezentovaný dobový nábytok a vo vysokom bastióne expozícia Zamoyských. Prehliadka trvá približne 2 hodiny.

Penzion San André ***

Vyšné Ružbachy 334, Vyšné Ružbachy
Slovenská republika

+421 908 904 629

penzion.sanandre@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,33/5
Celkom 9 hodnotení