Elegantný Hotel Tilia **** leží v centre vinárskeho Pezinka a len 20 minút jazdy od Bratislavy. Priamo na dosah ruky tu budete mať tie najlepšie vína z blízkeho okolia i z celého Slovenska. Tešiť sa tiež môžete na výbornú kuchyňu reštaurácie a originálnej pivnice zo 16. storočia. Po dni plnom zážitkov si skvele oddýchnete vo wellness s vírivkou a dvomi saunami. Štýlové ubytovanie a kvalitné vína čakajú len na vás.

Pezinský zámok Tip na výlet

Ak máte radi prechádzky v pokojnom prostredí, ktoré dýcha historiou, vyskúšajte historickú dominantu mesta Pezinok. Zámok z 13. storočia bol pôvodne domovom Slovenských grófov. Bol vybudovaný ako vodný hrad – obklopovali ho dve priekopy naplnené vodou. Keď hrad prestal slúžiť k obrane vysadili v jeho okolí anglický park so vzácnymi stromami. Interiér zámku je dočasne zatvorený, no prechádzka po krásnom parku je možná v každom ročnom období.

Na svoje si prídu milovníci aj skutoční znalci vína

Hotel Tilia **** sa nachádza priamo v centre vinohradníckeho mestečka Pezinok, ktoré leží iba 20 km od Bratislavy. Dostanete sa tam autobusom zo zastávky, ktorá je len 5 minút chôdze od hotela. Oblasť Malých Karpát je preslávená svojimi vinicami a vynikajúcim vínom. Elegantné priestory hotela vás nadchnú už pri príchode. Ubytovaní budete v štýlových a komfortných izbách vybavených telefónom s priamou voľbou, TV, minibarom či WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom. K dispozícii vám bude tiež sušič na vlasy.

Hotel disponuje vlastnou reštauráciou Tilia, v ktorej si vychutnáte raňajky podávané formou bufetu.

V budove hotela nájdete aj historickú vínnu pivnicu zo 16. storočia s názvom Pezinský Preš. Táto pivnica a reštaurácia v jednom sa dodnes pýši zachovaným interiérom s pôvodnými klenbami, pod ktorými sa v minulosti "prešovalo" hrozno. Nechajte sa zlákať jej podmanivou atmosférou a ochutnajte vína od najlepších miestnych vinárov. Hlad zaženiete špecialitami z miestnej i svetovej kuchyne. V reštaurácii si určite vyberiete - jedálny lístok je vskutku bohatý.

Pravý oddych nájdete v hotelovom wellness

Spríjemnite si pobyt návštevou wellness centra, ktoré sa nachádza priamo v hoteli. Príjemný relax zažijete vo vírivke a potom si posedťe v jednej z dvoch sáun. Čaká na vás fínska aj parná sauna.

V srdci vinárskeho raja Slovenska

Z Hotela Tilia **** budete mať na dosah chutné vína regiónu a užijete si aj prekrásne historické centrum Pezinka. Doslova na pár krokov od hotela sa nachádza renesančná Krušičova kúria i Turecký dom, trochu ďalej nájdete Starú radnicu či Mestské múzeum v Pezinku. Vinohradnícke mesto je plné originálnych historických pivníc, v ktorých si miestne vína naplno vychutnáte. V meste sa nachádza aj Národný salón vín Slovenskej republiky s reprezentatívnym výberom najlepších vín Slovenska. 

Hotel Tilia ****

Kollárova 5014/24, Pezinok
Slovenská republika

+421 336 412 402

hoteltilia@hoteltilia.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,5 km
Aquapark
17,8 km