Elegantný Hotel Tilia **** leží v centre vinárskeho Pezinka a len 20 minút jazdy od Bratislavy. Priamo na dosah ruky tu budete mať tie najlepšie vína z blízkeho okolia i z celého Slovenska. Tešiť sa tiež môžete na výbornú kuchyňu reštaurácie a originálnej pivnice zo 16. storočia. Po dni plnom zážitkov si skvele oddýchnete vo wellness s vírivkou a dvomi saunami. Štýlové ubytovanie a kvalitné vína čakajú len na vás.

Na svoje si prídu milovníci aj skutoční znalci vína

Hotel Tilia **** sa nachádza priamo v centre vinohradníckeho mestečka Pezinok, ktoré leží iba 20 km od Bratislavy. Dostanete sa tam autobusom zo zastávky, ktorá je len 5 minút chôdze od hotela. Oblasť Malých Karpát je preslávená svojimi vinicami a vynikajúcim vínom. Elegantné priestory hotela vás nadchnú už pri príchode. Ubytovaní budete v štýlových a komfortných izbách vybavených telefónom s priamou voľbou, TV, minibarom či WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom. K dispozícii vám bude tiež sušič na vlasy.

Hotel disponuje vlastnou reštauráciou Tilia, v ktorej si vychutnáte raňajky podávané formou bufetu.

V budove hotela nájdete aj historickú vínnu pivnicu zo 16. storočia s názvom Pezinský Preš. Táto pivnica a reštaurácia v jednom sa dodnes pýši zachovaným interiérom s pôvodnými klembami, pod ktorými sa v minulosti "prešovalo" hrozno. Nechajte sa zlákať jej podmanivou atmosférou a ochutnajte vína od najlepších miestnych vinárov. Hlad zaženiete špecialitami z miestnej i svetovej kuchyne. V reštaurácii si určite vyberiete - jedálny lístok je vskutku bohatý.

Pravý oddych nájdete v hotelovom wellness

Spríjemnite si pobyt návštevou wellness centra, ktoré sa nachádza priamo v hoteli. Príjemný relax zažijete vo vírivke a potom si posedťe v jednej z dvoch sáun. Čaká na vás fínska aj parná sauna.

V srdci vinárskeho raja Slovenska

Z Hotela Tilia **** budete mať na dosah chutné vína regiónu a užijete si aj prekrásne historické centrum Pezinka. Doslova na pár krokov od hotela sa nachádza renesančná Krušičova kúria i Turecký dom, trochu ďalej nájdete Starú radnicu či Mestské múzeum v Pezinku. Vinohradnícke mesto je plné originálnych historických pivníc, v ktorých si miestne vína naplno vychutnáte. V meste sa nachádza aj Národný salón vín Slovenskej republiky s reprezentatívnym výberom najlepších vín Slovenska. 

Tipy na výlet

Jazdecký areál ROZÁLKA

Moderný jazdecký areál sa nachádza na okraji Pezinka pod Malými Karpatami. Okrem častých pretekov sa tu nezabúda ani na rodiny s deťmi, pre ktoré je počas celého roka pripravený atraktívny program. Ak sa chcete zdokonaliť v jazdení alebo si jazdenie vyskúšať prvýkrát v živote, v areáli sú k dispozícii aj tréneri jazdy na koni. Aj vďaka priestornej jazdeckej hale tu funguje celoročná prevádzka.

Senec

Senec je jedným z najkrajších slovenských miest s rekreačnou tradíciou. Centrum je malebné, plné kaviarničiek a stánkov so zmrzlinou. Senec totižto žije letom a s ním spojenými dovolenkami na Slnečných jazerách. Panuje tu všeobecná pohoda. Napriek tomu, že je mesto malé, nájdete tu kino, letný amfiteáter, bowling a niekoľko športovísk.

Aquapark Senec

Aquapark s termálnou vodou v 11 bazénoch (6 z nich s celoročnou prevádzkou) ponúka relax aj zábavu. Vďaka vnútornému toboganu sa môžete vyblázniť aj v zime. Nájdete tu tobogany, šmýkačku, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. Súčasťou zariadenia je aj wellness, kde na vás čaká saunový svet, vírivky, zážitkové sprchy a masáže.

Hotel Tilia ****

Kollárova 5014/24, Pezinok
Slovenská republika

+421 336 412 402

hoteltilia@hoteltilia.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané