To najlepšie zo slovenskej pohostinnosti a srdečnosti Maďarov nájdete na brehu Dunaja, v mieste, kde hranicu dvoch štátov určuje len tečúca voda. Ubytujte sa v Penzióne Mlyn *** a ochutnajte tradičné špeciality oboch krajín na jednom mieste. K tomu vás čaká welcome drink, zľava do wellness v Patinciach a nebomedzený vstup do fitnes.

Rodinná dovolenka na krásnom modrom Dunaji

Užite si ubytovanie s výhľadom na druhú najdlhšiu rieku Európy. Penzión Mlyn *** leží v pokojnej a krásnej lokalite na juhu Slovenska, kde si užijete nie len prekrásne prostredie, ale aj množstvo pamiatok a blízke termály s wellness. Na dovolenku nezabudnite vziať aj svoje deti, v penzióne sú srdečne vítané.

Čaká vás ubytovanie v dvojlôžkových izbách vybavených televíziou so satelitom a WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Pred spoznávaním krás okolia sa posilnite bohatými raňajkami v hotelovej reštaurácii. Obľúbené pochúťky si môžete vybrať z raňajkového menu, ktoré ponúka 5 druhov jedál ideálnych na ráno. V reštaurácii si môžete dopriať skutočný gastronomický zážitok aj behom dňa. Pochutnajte si na pravých špecialitách maďarskej i slovenskej kuchyne a zistite, ako vám budú chutiť Halászlé. Reštaurácia ponúka aj široký výber rybích špecialít.

Perfektný deň zavŕšte prechádzkou okolo trblietajúceho sa Dunaja, cvičenín v hotelovom fitnescentre alebo posedením v infra saune. O večernú zábavu sa postará biliard alebo posedenie v bare priamo v penzióne.

Oddýchnite si v termáloch či vo wellness

Za dokonalým relaxom nemusíte chodiť ďaleko. Slávne wellness kúpele v Patinciach ležia len 5 km od penziónu, a tak vám nič nebráni v tom, aby ste si dopriali oddych v bazénovom alebo saunovom svete, či pri kúpeľoch a masážach. Perfektný odpočinok nájdete aj v aquaparku Vadaš Thermal Resort v Štúrove (36 minút autom). V termálnej vode sa môžete celoročne kúpať v 6 bazénoch, k dispozícii vám je tiež tobogánový park a wellness so soľnou kabínou či zážitkovými sprchami so svetelnou a zvukovou terapiou.

Tipy na výlet

Wellness Patince

Wellness Patince leží uprostred areálu termálneho kúpaliska Patince. Tešiť sa môžete napríklad na krytý bazénový svet, kde nájdete mimo iného i zážitkový bazén. Teplota liečivej termálnej vody v bazénoch sa pohybuje medzi 30 a 36 °C. Na výber tu budete mať z množstva atrakcií, napríklad hydromasáže, masážne vodné delá, masážne vodné postele, vodnú jaskyňu, vírivku alebo niekoľko druhov sáun – od fínskej, cez parnú až po bylinkovú. Dopriať si môžete aj najrôznejšie procedúry. Či už dávate prednosť masážam, zábalom, kúpeľom alebo trebárs kozmetickým službám.

Wellness Patince

V akomkoľvek počasí vás rado privíta wellness centrum Patince. V bazénoch prúdi minerálna voda z termálneho prameňa, ktorá priaznivo vplýva predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem toho tu na vás čaká i saunový svet alebo masáže. Maminky s istotou ocenia pôžitok z kozmetických a kúpeľných procedúr. Zaujímavosťou je aj rímsky kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku.

Arborétum Agostyáni

Približne 7 km od Taty sa nachádza arborétum Agostyáni, ktorého história siaha až k roku 1910. Nechajte sa uchvátiť rozmanitosťou prírody. Až 300 druhov stromov a kríkov a viac ako 100 druhov vtákov vytvárajú upokojujúce prostredie, ktoré stojí za to navštíviť. Odnesiete si nezabudnuteľný estetický zážitok aj pohladenie duše.

Penzión Mlyn

Radvaň nad Dunajom 23, Radvaň nad Dunajom
Slovenská republika

+421 905 717 104

info@mlynpenzion.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/deň
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané