Zažite skvelú dovolenku v srdci Vysokých Tatier v Miramonti Resorte ***. Pochutnajte si na skvelej polpenzii, cestujte po okolí električkou zadarmo, využite zľavu do aquaparkov a po náročnom dni sa prehrejte v hotelovej saune.

Parádny pobyt vo Vysokých Tatrách

Miramonti Resort *** sa nachádza v príjemnom prostredí Horného Smokovca. Rezort je skvele umiestnený - len 100 m od neho sa nachádza zastávka Tatranskej električky, ktorú môžete zdarma využívať na výlety. Električka prepája Štrbské pleso, Starý Smokovec a Tatranskú Lomnicu a vždy vás dopraví priamo do areálu rezortu.

Vďaka rodinnej atmosfére je pobyt vhodný pre všetky vekové kategórie i pre rodiny s deťmi. Pre hostí sú tu k dispozícii priestranné izby a suity, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, TV a rýchlovarnú kanvicu. Okrem toho môžu byť hostia aj v apartmánovom dome (vedľajšia budova), kde sa nachádzajú štúdiá a apartmány s kuchynkou.

V rezorte nechýba ani reštaurácia, v ktorej si vychutnáte raňajky formou bufetu a servírované večere výberom z dvoch jedál.

Výhody a zľavy pre lyžiarov

Len 50 m od rezortu nájdete zastávku skibusu, ktorý vás zdarma dopraví do skiareálov Starý Smokovec a Tatranská Lomnica. Ďalší veľký skiareál leží pri Štrbskom plese a okrem zjazdoviek ponúka aj 17 km bežkárskych tratí.

Tipy na výlet

Ski areál Starý Smokovec

Lyžiarske stredisko je situované na južných svahoch Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom. Starý Smokovec je vhodný predovšetkým pre rodiny a lyžiarov začiatočníkov. Stredisko je rozdelené na dva areály: Jakubkova lúka a Hrebienok. Oba areály sú od seba vzdialené 600 metrov. Celkovo ponúka 5 svahov a tiež obľúbenú sánkarskú dráhu s večerným osvetlením dlhú 2,7 km. Pokiaľ sa chcete naučiť lyžovať alebo podnietiť lásku k lyžovaniu vo svojich deťoch, je Starý Smokovec ideálnym strediskom. Navyše tu nájdete aj lyžiarsku školu.

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rajom pre všetkých lyžiarov. Aj tých najnáročnejších z vás uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla s prevýšením 1 300 m. Sneh je tu garantovaný po celých 5 mesiacov, zároveň si užijete moderné sedačkové a kabínkové lanovky. A keď vás unaví lyžovanie, oddýchnite si na vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese, je z nej dychberúci výhľad. Pre tých najmenších je tu potom 6 km ľahkých trás, rodičia ocenia aj vnútorný funpark Kamzíkovo na Skalnatom plese, ktorý poskytuje babysitting.

Starý Smokovec

Najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier a významným dopravným uzlom. Vďaka trati Tatranskej elektrickej železnice a lanovke na Hrebienok je základňou pre nadšených turistov bažiacich po krásách Vysokých Tatier.

Miramonti Resort ***

Horný Smokovec 8, Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 948 019 922

info@miramonti.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,78/5
Celkom 125 hodnotení