Či už plánujete stráviť dovolenku v prekrásnej prírode Tatier alebo v termálnych kúpeľoch, ubytovanie v Hoteli Klar *** je pre vás dokonalou voľbou. Nachádza sa iba 1 km od historického centra Liptovského Mikuláša a len pár kilometrov ďalej nájdete aquaparky Tatralandia a Bešeňová. Tie si dokonca užijete so zľavami na vstupy. Výlet vám ešte viac spríjemní Liptov region Card s množstvom výhod.

Liptovský Mikuláš Tip na výlet

Populárny Liptovský Mikuláš je ideálna destinácia na zábavnú dovolenku. Odtiaľto to totiž máte blízko ku všetkým najzaujímavejším atrakciám okolia: Liptovská Mara, Tatralandia, ZOO Kontakt, krásna príroda ... A čo Liptovský Mikuláš sám? Toto mesto je plné pamiatok, múzeí, zažiť tu môžete napríklad Jazz Fest, Liptov Fest (festival dobrého jedla, zábavy a zážitkov), Street Music Night a najrôznejšie koncerty. Hudobní nadšenci, športoví nadšenci a všetci, ktorí milujú zážitky, si tu prídu na svoje. Ak sa budete pohybovať po Liptove, zakúpte aj Liptov Region Card - kartu, vďaka ktorej budete môcť čerpať zľavy v aquaparkoch, lanovkách, jaskyniach, reštauráciách a rôznych kultúrnych pamiatkach. Na karte sú zľavy od 5% do 100%.

Viac informácií

Štýlové ubytovanie v izbách aj apartmánoch

V Hoteli Klar *** na vás čaká ubytovanie v moderných a sviežo pôsobiacich dvojlôžkových izbách. Pohodlne sa uvelebíte v rozmernej manželskej posteli i v komfortných kreslách. V izbe nechýba šatníková stena, pracovný stôl, WiFi pripojenie a LCD televízor so satelitným príjmom. Súčasťou izieb je tiež samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletnými potrebami.

Ubytovať sa môžete aj v priestrannom apartmáne vhodnom pre rodiny. Je vybavený kuchynkou a obývačkovým sedením s rozkladacím gaučom, ktorý môže poslúžiť ako prístelka pre dieťa. V apartmáne máte k dispozícii kúpeľňu so sprchovým kútom i vaňou a toaletnými potrebami. V prípade potreby je tu pre vás tiež plne vybavený bezbariérový apartmán s rovnako bezbariérovou kúpeľňou.

Ráno si doplňte energiu výdatnými raňajkami vo forme bufetu. V hotelovej reštaurácii môžete zahnať hlad aj behom dňa - stačí si vybrať z jedál medzinárodnej kuchyne či z bohatého denného menu, ktoré šéfkuchár každý týždeň obmieňa.

Ochotný personál je pre vás na recepcii nonstop a zabezpečí hotelovú službu. V hoteli si tiež môžete objednať ranné budenie. Večer plný zábavy v meste alebo športových aktivít príjemne zakončite posedením v hotelovom bare s terasou či pri biliarde. Nudiť sa tu nebudú ani vaše deti - zabavia sa v detskom kútiku.

Hotel Klar ***

1. mája 1741/117, Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

+421 44 552 2911

recepcia@klar.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Kolkáreň
Lyžiareň
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,3 km
Vzdialenosť od jazera
4 km
Zastávka
50 m
Aquapark
6,5 km
Zjazdovka
5,5 km

Tipy na výlet

Adrenalin Centrum

Centrum, ktoré vás dostane svojou širokou ponukou aktivít - chcete sa vyblázniť na zemi, vo vode alebo vo vzduchu? Príďte a zahrajte si paintball, vyskúšajte rafting alebo paragliding. Alebo otestujte svoje strelecké schopnosti pri lukostreľbe či streľbe zo vzduchovky.

ZOO Kontakt

Dokonalá ZOO, z ktorej si odnesiete veľa nádherných zážitkov, rovnako ako tisíce nadšených návštevníkov pred vami. Nájdete tu krásne udržiavané priestory, o zvieratách máte možnosť dozvedieť sa naozaj veľa a pod dohľadom miestneho personálu sa môžete dostať k zvieratám veľmi blízko. A to tak blízko, že odtiaľto vaše deti nebudú chcieť odísť. Pohladiť si tu môžete zvieratá, na ktoré sa inde pozeráte - napríklad leva, klokany, medvede alebo líšku.

Hurricane Factory Tatralandia

Vždy ste si chceli vyskúšať let voľným pádom, ale na skok z lietadla sa úplne necítite? Tak to nesmiete minúť Hurricane Factory v Tatralandii, kde si môžete vyskúšať netradičný adrenalínový zážitok - let v aerodynamickom tuneli.