Užite si skvelú odpočinkovú dovolenku v Podhájskej. Pri ubytovaní v nových Apartmánoch Pulse budete od populárneho termálneho kúpaliska vzdialení iba 400 metrov. Naviac si užijete zľavu do Rímskych kúpeľov.

Baroková Kalvária Tip na výlet

Vydajte sa na výlet ponad polia v okolí Dvorov nad Žitavou. Či už sa vydáte pešo alebo na bicykli, čoskoro sa pred vami v malebnej výšine začne črtať Baroková Kalvária so zvonicou i kaplnkou krížovej cesty. Ku kaplnke zasvätenej svätému Martinovi vás dovedú schody lemované svätcami aj anjelmi. Po výlete si odpočiňte v hájiku, ktorý kalváriu obklopuje - pri jej výstavbe tu miestni vysadili až 700 stromov, čím z kalvárie urobili krásne pútnické miesto.

Nové apartmány v Podhájskej iba 400 m od kúpaliska

Ubytujte sa v úplne nových Apartmánoch Pulse, ktoré sa nachádzajú v skvelej časti obce Podhájska, priamo pri populárnom termálnom kúpalisku.

K dispozícii sú celkom 4 apartmány (z nich je na dvoch možnosť prístelky). Tie sa nachádzajú na najvyššom poschodí budovy s výťahom. Každý apartmán má vlastnú kuchynku s potrebným vybavením, pohodlnú posteľ, gauč, televíziu, klimatizáciu, WiFi pripojenie a samozrejmosťou je tiež vlastná kúpeľňa. Je tu tiež nadštandardne priestranná terasa.

Možnosť využitia služieb Penziónu Pulse

Penzión Pulse sa nachádza asi 1,5 km od Apartmánov Pulse. Pokiaľ sa vám nebude chcieť variť, môžete si dokúpiť raňajky či večere, ktoré sa podávajú práve v penzióne. V reštaurácii pripravujú tradičné špeciality južného Slovenska a pochutnáte si tu aj na dobrom víne od miestnych vinárov.

Využiť môžete tiež priestrannú záhradu s posedením a výhľadom na les, ale tiež vonkajší bazén s morskou vodou.

Apartmány Pulse

Pod Vinohradmi 973, Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Kúpele

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,4 km
Zastávka
0,6 km

Tipy na výlet