Doprajte si dovolenku v Penzióne Agrothermal v kotline pod Tatrami. Bešeňová je známa vďaka geotermálnym prameňom, ktoré vás uvoľnia a dodajú potrebnú energiu. Vydajte sa preto za relaxom do miestnych kúpeľov. V cene máte raňajky priamo v penzióne a zľavové karty na vyžiadanie.

Ubytovanie pre celú rodinu v Podtatranskej kotline

Bešeňová leží v krásnom prostredí Liptovskej kotliny pod Nízkymi Tatrami. Ubytujte sa v srdci obce v Penzióne Agrothermal a všade dôjdete peši. Čakajú vás útulné izby vybavené vlastnou kúpeľňou, televízorom i priestorom k posedeniu.

Na výber je z dvoj, troj a štvorlôžkových izieb, na dovolenku teda môže vyraziť celá rodina. Väčšie deti sa vyšantia na ihrisku s hojdačkami priamo pred penziónom, s batoľatami oceníte detský kútik.

Po celú dobu pobytu si budete v miestnej reštaurácii pochutnávať na raňajkách servírovaných formou bufetu, po dohode je možné dokúpiť i večere.

Pri penzióne môžete zadarmo zaparkovať a v celom objekte sa pripojíte k WiFi. Penzión má výbornú polohu. Do 15 minút sa dostanete k prírodnej pamiatke Bešeňovské travertíny a v priebehu 10 minút dorazíte do termálnych kúpeľov.

Tipy na výlet

Aquapark Bešeňová

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Aquapark Tatralandia

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Nízke Tatry

Nízke Tatry ponúkajú perfektné zázemie, podmienky na turistiku, lyžovanie a kúpanie. Centrom národného parku je Demänovská dolina, ktorá je stredom tunajšieho turistického ruchu. V Tatrách sa dajú podnikať skvelé túry, stačí si len vybrať trasu/cyklotrasu. Medzi najobľúbenejšie ciele výletu patrí Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky najobľúbenejšia hora Chopok a najvyšší Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete ho aj počas jedného dňa. Skvelou trasou je prechod od Chopka k Čertovici, ponúkne vám totiž úžasný výhľad do okolitých dolín.

Penzión Agrothermal Bešeňová **

Bešeňová 137, Lipstovská Teplá
Slovenská republika

+421 911 521 636

office@agrothermal.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 3 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,45/5
Celkom 55 hodnotení