Doprajte si dovolenku v Penzióne Agrothermal v kotline pod Tatrami. Bešeňová je známa vďaka geotermálnym prameňom, ktoré vás uvoľnia a dodajú potrebnú energiu. Vydajte sa preto za relaxom do miestnych kúpeľov. V cene máte raňajky priamo v penzióne a zľavové karty na vyžiadanie.

Aquapark Bešeňová Tip na výlet

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Ubytovanie pre celú rodinu v Podtatranskej kotline

Bešeňová leží v krásnom prostredí Liptovskej kotliny pod Nízkymi Tatrami. Ubytujte sa v srdci obce v Penzióne Agrothermal a všade dôjdete peši. Čakajú vás útulné izby vybavené vlastnou kúpeľňou, televízorom i priestorom k posedeniu.

Na výber je z dvoj, troj a štvorlôžkových izieb, na dovolenku teda môže vyraziť celá rodina. Väčšie deti sa vyšantia na ihrisku s hojdačkami priamo pred penziónom, s batoľatami oceníte detský kútik.

Po celú dobu pobytu si budete v miestnej reštaurácii pochutnávať na raňajkách servírovaných formou bufetu, po dohode je možné dokúpiť i večere.

Pri penzióne môžete zadarmo zaparkovať a v celom objekte sa pripojíte k WiFi. Penzión má výbornú polohu. Do 15 minút sa dostanete k prírodnej pamiatke Bešeňovské travertíny a v priebehu 10 minút dorazíte do termálnych kúpeľov.

Penzión Agrothermal Bešeňová **

Bešeňová 137, Lipstovská Teplá
Slovenská republika

+421 911 521 636

office@agrothermal.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 3 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Kolkáreň
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpelov
1,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
1 km
Zjazdovka
14 km

Tipy na výlet

Aquapark Tatralandia

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Archeoskanzen Havránok

Na východnom úpätí vrchu Úložisko sa pôvodne rozprestieralo niekoľko osád, ktorých obyvateľstvo bolo ovplyvnené kultúrnym dedičstvom Keltov. V areáli dnes môžeme nájsť rekonštrukcie obytných, obranných a duchovných objektov z mladšej doby železnej a staršej doby rímskej. Súčasťou múzea je aj opevnenie na vrchole Havránku a pôvodná veža stredovekého kostola Panny Márie, ktorého história siaha až do 12. storočia.

Bešeňovské travertíny

Ak radi objavujete krásne diela prírody, nevynechajte návštevu Bešeňovských travertínov. Sú to vápencové lomy s krásnym leskom a pestrým sfarbením. Železo z minerálnych prameňov má priamy vplyv na farebné tónovanie travertínu a zapríčiňuje aj zmeny v zafarbení počas ročných období.