Potrebujete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti? Ubytujte sa v penzióne Prameň a doprajte si poriadny oddych aj zábavu v aquaparkoch Bešeňová či Tatralandia. V cene balíčku máte tiež raňajky a vaše dieťa do 3 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

Aquapark Bešeňová Tip na výlet

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Pohodlné izby blízko krásnej prírody

Vydajte sa na dovolenku do Penzióna Prameň, ktorý nájdete v dedinke Liptovské Sliače. Penzión je skvelým východiskovým bodom pre výlety - navštívte najväčší slovenský aquapark Tatralandia, relaxujte v Bešeňovej, vydajte sa na turistiku alebo preskúmajte jaskyňu.

V penzióne sú hostia ubytovaní v útulne zariadených izbách. Tie majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, TV a internet. K dispozícii vám budú 2 - 4 lôžkové izby.

V prízemí penzióna ďalej nájdete reštauráciu, kde pre vás radi pripravia výborné raňajky s výberom z menu. Behom dňa v reštaurácii pečú chutnú pizzu. Vaše deti sa skvele zabavia v detskom kútiku či na vonkajšom ihrisku.

Na Liptove objavíte UNESCO skanzen, jaskyne aj aquapark

Okolie penzióna je priam nabité pamiatkami a zaujímavosťami, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť. Navštívte napríklad unikátny skanzen Vlkolínec (14,6 km), kde ešte dnes žijú obyvatelia tradičným spôsobom života. Príjemné schladenie v letných dňoch aj nádherné úkazy sa vám naskytnú v Demänovskej jaskyni slobody (32 km). Po dni plnom výletov sa osviežte v Liptovskej Mare (24 km), ak však dávate prednosť bazénom, navštívte známe aquaparky Tatralandia (26 km) či Bešeňová (10 km).

Na dovolenku si nezabudnite pribaliť aj bicykle - v okolí nájdete veľa cyklotrás, ktoré Vás prevedú tými najzaujímavejšími zákutiami. Samozrejmosťou je tiež priam rozprávková turistika. Nízke Tatry sú totiž ideálnym miestom pre podnikanie túr do okolia.

Penzión Prameň

Nám. M. Benku 1385/1, Liptovské Sliače
Slovenská republika

+421 915 390 255

recepcia.pramen@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
7,6 km
Zastávka
4,8 km
Aquapark
7,6 km
Zjazdovka
13 km

Tipy na výlet