Užite si prepychový pobyt vo Vysokých Tatrách a to rovno v Grand Hoteli Bellevue **** so strategickou polohou a bohatým vyžitím. Okrem chutnej polpenzie vás čaká neobmedzený vstup do wellness s bazénom, vírivkou a saunovým svetom. Ďalej neobmedzený vstup do fitness centra a relaxačná procedúra podľa výberu. Získate tiež balík rôznych zliav.

Luxus vo Vysokých Tatrách

Grand Hotel Bellevue **** vznikol spojením dvoch tatranských hotelov (Bellevue a Šport) a vďaka svojej strategickej polohe a bohatým možnostiam vyžitia sa teší veľkej obľube medzi milovníkmi športu, turistiky, výletov i odpočinku.

Všetky izby majú telefón, trezor, televízor, minibar, župan, papuče a fén.

Dvojlôžková izba Classic je komfortne zariadená a má výhľad na hory či do údolia. Vybavená je vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom. Niektoré izby Classic majú možnosť prístelky a balkón.

Dvojlôžková izba Exclusive je zrekonštruovaná a moderne vybavená, navyše má možnosť prístelky či detskej postieľky a balkón smerom do údolia. V kúpeľni sa nachádza sprcha či vaňa.

Exclusive Grand Apartmán je určený pre dve osoby, ale je tu možnosť prístelky. Elegantný štýl izby vás nadchne. Nájdete tu manželskú posteľ, gauč, ktorý možno rozložiť a využiť ako prístelku až pre dve deti. V kúpeľni je potom vaňa aj sprchovací kút. Navyše je tu kávový a čajový servis.

DeLuxe Grand Apartmán je luxusné ubytovanie s vlastným balkónom, štýlovou kúpeľňou s vaňou a dvoma toaletami. Apartmán sa delí na dve časti - v jednej miestnosti sa nachádza spálňa, v druhej obývacia časť. K dispozícii je tu kávový a čajový servis.

Vychutnajte si slovenské špeciality

V elegantnej reštaurácii Savarin sa podávajú raňajky a večere formou bufetu. Tešte sa na výber z niekoľkých druhov mäsa, vegetariánske jedlá, čerstvé zeleninové šaláty a tiež dezerty.

V štýlovom prostredí Slovenskej reštaurácie ochutnajte vyhlásené slovenské špeciality, ale aj domáce cestoviny, sladkovodné ryby a špičkové miestne vína.

Ak vás počas dňa prepadne chuť na niečo dobré, zavítajte do Lobby baru, ktorý ponúka čerstvé zákusky, horúcu čokoládu a rad ďalších nápojov.

Relaxácia v prepychovom wellness

Za odpočinkom sa vydajte do hotelového wellness centra, kde nájdete bazén s teplotou vody 28 °C a s dĺžkou 20 m a šírkou 10 m, ktorý je ideálny ako pre plavcov, tak neplavcov. Ďalej sú k dispozícii vírivky (36 °C) a saunový svet s fínskou saunou (95 - 105 °C), bylinkovou parnou saunou (42 - 47 °C), soľnou parnou saunou (42 - 47 °C) a eukalyptovou parnou saunou (40 °C). Ďalej je tu Kneippov chodník.

Na zmiernenie stresu doporučujeme vyskúšať niektorú z procedúr - masáž, parafango či rašelinový zábal, aromaterapiu, oxygenoterapiu, svetelnú a zvukovú terapiu alebo inhaláciu.

Chcete si oddýchnuť aktívne? Potom zavítajte do moderne vybaveného fitness centra alebo si zahrajte squash, stolný tenis, biliard či bowling.

Tipy na výlet

Kostol Starý Smokovec

Kostol v Starom Smokovci je skutočným unikátom. Zaujme Vás svojím bohatým vyrezávaním a zdobením, pretože je postavený vo vysokohorskom alpskom štýle. Tento kostol patrí medzi najkrajšie stavby nielen v Starom Smokovci, ale aj v celých Vysokých Tatrách. Okrem krásnej architektúry vás čaká aj nezabudnuteľný výhľad na krásy okolitej prírody.

Starý Smokovec

Najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier a významným dopravným uzlom. Vďaka trati Tatranskej elektrickej železnice a lanovke na Hrebienok je základňou pre nadšených turistov bažiacich po krásách Vysokých Tatier.

TrickLandia

Vydajte sa do zaujímavej galérie trick-artu a optických ilúzií. Páčiť sa tu bude nielen deťom. Ak neviete, čo je trick art, tak sa jedná o umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Na ploche 500 m² je celkom 24 atrakcií - 15 trick-artových obrazov, antigravitačná miestnosť a tiež krásne zrkadlové bludisko.

Grand Hotel Bellevue ****

Horný Smokovec 21, Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 524 762 111

reservations@hotelbellevue.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 25 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané