Termálne vody Podhájskej sú preslávené hlavne pre svoju liečivú vodu a bohaté možnosti relaxu aj zábavy. Navštívte ich na jar alebo na jeseň a ubytujte sa v blízkom Penzióne Green House. Môžete sa tešiť na vstup do Aquamarin wellness v cene a tiež na zľavu do Rímskych kúpeľov.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií

Zelený penzión neďaleko termálov

Len 1,4 km od preslávených bazénov s termálnou vodou objavíte pohodové ubytovanie v Penzióne Green House. Zarezervujte si aj vy pobyt v jednej z dvojlôžkových alebo trojlôžkových izieb, okrem pohodlných postelí vás v nich čaká aj posedenie a TV s plochou obrazovkou, na ktorej si pozriete svoje obľúbené slovenské i české programy. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom.

V prípade hlavu vám poslúži spoločná kuchynka vybavená sporákom, mikrovlnkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a tiež riadom na prípravu i servírovanie. K dispozícii vám budú i spoločné priestory, kde si môžete posedieť na gaučoch pri televízii alebo sa pohodlne najesť za kuchynským stolom. V teplých mesiacoch ale určite dajte prednosť vonkajšiemu posedeniu.

Penzión Green House

Hlboká 261, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 834 481

objednavky@podhajska1.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpelov
1,4 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet

Rímske kúpele v Podhájskej

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Baroková Kalvária

Vydajte sa na výlet ponad polia v okolí Dvorov nad Žitavou. Či už sa vydáte pešo alebo na bicykli, čoskoro sa pred vami v malebnej výšine začne črtať Baroková Kalvária so zvonicou i kaplnkou krížovej cesty. Ku kaplnke zasvätenej svätému Martinovi vás dovedú schody lemované svätcami aj anjelmi. Po výlete si odpočiňte v hájiku, ktorý kalváriu obklopuje - pri jej výstavbe tu miestni vysadili až 700 stromov, čím z kalvárie urobili krásne pútnické miesto.

Termálne kúpalisko Komárno

Celoročný relax prináša termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness-centrum. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.