Zaslúžený relax na vás čaká v Podhájskej - s ubytovaním v moderných Apartmánoch Kyjev budete mať termálnu vodu na kúpalisku aj wellness na pár krokov. Tešte sa tiež na chutné raňajky a zľavy do reštaurácie aj do Rímskych kúpeľov, vďaka ktorej si vaše starosti nadobro odplávajú.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií

Termálne kúpalisko a wellness na pár krokov

Apartmány Kyjev nájdete v pokojnej časti Podhájskej len cca 400 m od obľúbeného termálneho kúpaliska a Wellness centra Aquamarin, vďaka čomu budete mať oddych aj zábavu v termálnej vode skutočne blízko.

Čaká vás ubytovanie v jednom zo štyroch moderných a pohodlných apartmánov, v ktorých budete zaspávať na komfortnej manželskej posteli. K dispozícii vám bude tiež rozkladací gauč, z ktorého sa razom stane prístelka, SAT TV, rádiobudík, klimatizácia a WiFi pripojenie. Okrem samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom vám poslúži aj kuchynský kút vybavený chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou koncivou a tiež potrebným riadom.

Chutné raňajky si doprajete v neďalekom penzióne

Než začnete svoj deň plný oddychu v saune a vírivke či šantenia v bazéne, zastavte sa v neďalekom Penzióne Energy II (400 m) na raňajky. V Slovenskej reštaurácii vás zaujme nielen štýlové zariadenie, ale aj bohaté švédske stoly. Behom dňa sa zastavte napríklad na tradičné slovenské, poľovnícke či medzinárodné špeciality.

Apartmany Kyjev

Podhájska 973 305, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 635 773

arcadia@podhajska-ubytovanie.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpelov
0,4 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Rímske kúpele v Podhájskej

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Termálny park Nitrava

Termálny park Nitrava nájdete v príjemnom prostredí obce Poľný Kesov, ktorá je vzdialená 15 km od Nitry. Park je otvorený po celý rok a ponúka zábavu pre malých i veľkých. Navštívte niektorý z troch bazénov - zážitkový bazén je doplnený o zábavné chrliče vody, detský bazén má vodný hríbik a posledný tretí bazén je plavecký. V miestnom wellness si oddýchnete v saune, k dispozícii je vám fínska, parná a infra sauna. Môžete tiež využiť služby profesionálnych masérov.

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.