Hotel Spolcentrum *** leží v mestečku Svit priamo uprostred podtatranského regiónu. Blízko k slovenským veľhorám aj do aquaparku Aquacity Poprad to budete mať, ak sa ubytujete v jednej z jeho pohodlných suít. Tešiť sa môžete na bohaté raňajky alebo polpenziu, vstup do wellness centra, hodinu športových aktivít, motokáry aj na pestrú ponuku zliav, s ktorými si pobyt pod Tatrami ešte viac užijete.

Svetový hotel uprostred podtatranského regiónu

Hotel Spolcentrum *** ulahodí každému, kto hľadá komfortné ubytovanie s nadštandardnými službami blízko všetkých lákadiel Vysokých Tatier. Aj vás čaká ubytovanie v jednom z priestranných apartmánov, v ktorom vám okrem pohodlnej postele poslúži chladnička, LCD TV či WiFi pripojenie, samozrejmosťou je tiež samostatná kúpeľňa s vaňou. V každom apartmáne je možné mať jednu alebo dve prístelky. Niektoré apartmány disponujú i balkónom alebo priestrannou terasou.

Svoje ráno začnite raňajkami formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Počas dňa sa sem určite zastavte na chrumkavú pizzu alebo na niečo z bohatého menu. Vyberať si môžete z tradičných slovenských jedál i medzinárodných špecialít. V Hoteli Spolcentrum *** sa pravidelne organizujú dni národnej kuchyne a niektoré talianske či ruské jedlá sa stali natoľko populárnymi, že ich už nájdete aj v každodennom menu.

Voľný čas vyplňte športom či oddychom vo wellness

Po dni plnom zážitkov a turistiky si doprajte zaslúžený relax v hotelovom wellness. Vaše svaly perfektne uvoľní hydromasážna vírivka pre 6 až 8 osôb, svoje zdravie zase utužíte vo fínskej, parnej alebo aroma saune. Milovníkov otužovania nadchne studená sprcha priamo z vedra či ľadopádu. Návštevu wellness zakončite oddychom v relaxačnej zóne s lehátkami.

Zábava ďalej pokračuje pri bowlingu, kde si na dvoch dráhach zasúťažíte s ďalším tímom. Zabavíte sa tiež pri biliarde alebo na tenisovom kurte. Behom pobytu vám nebude chýbať ani posilňovanie - v Hoteli Spolcentrum *** si zacvičíte v plne vybavenom fitness.

Hotel Spolcentrum ***

SNP 142, Svit
Slovenská republika

+421 527 152 003

recepcia@spolcentrum.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
9 km
Zjazdovka
4,5 km