Ubytujte sa v Penzióne Podzámok s romantickým výhľadom na pamiatku UNESCO Spišský hrad a užite si výlety do neďalekého Slovenského raja. Počas pobytu si môžete požičať bicykle, neobmedzene sa kúpať v letnom bazéne alebo grilovať. V cene je aj polpenzia a pestré zľavy so SPIŠ CARD.

Ubytovanie s romantickým výhľadom na hrad

Penzión Podzámok stojí v historickom meste Spišské Podhradie priamo pod Spišským hradom, pamiatkou UNESCO.

Ubytovanie je zabezpečené v izbách Štandard s TV, varnou kanvicou, chladničkou a vlastnou kúpeľňou. Izba Štandard je vhodná pre páry a dvojice, nakoľko do nej nie je možné umiestniť prístelku. Rodinám s deťmi či väčším skupinám preto poslúži izba Komfort s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý v prípade potreby poslúži ako prístelka až dvom ľuďom.

V penzióne je ďalej reštaurácia, kde si pochutnáte na pokrmoch tradičnej slovenskej kuchyne. Využiť môžete tiež priestrannú záhradu s ohniskom a grilom a vonkajší bazén. Zo záhrady aj od bazéna navyše budete mať krásny výhľad priamo na Spišský hrad.

Odpočinok a turistika v Slovenskom raji

Rozhodne si nenechajte ujsť prehliadku Spišského hradu, nech jeho krásu spoznáte aj zblízka. Zájdite do Spišskej Novej Vsi, navštívte zoo a už to máte len kúsok do Národného parku Slovenský raj.

Po cyklotrasách sa môžete vydať na bicykloch, ktoré vám v rámci balíčka zapožičajú priamo v penzióne. Pešo sa potom vydajte chodníkmi po turistických značkách a nechajte na seba pôsobiť upokojujúce čaro prírody.

Penzion Podzámok

Podzámková 28, Spišské Podhradie
Slovenská republika

+421 53 4541 755

sykora@sn.psg.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpelov
35 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
40 km