Užite si pobyt plný luxusu v meste Púchov v objatí kúpeľných miest. Oddych v moderných izbách 4* Alexandra Hotela vám spríjemní vstup do wellness, neobmedzený vstup do fitness či rehabilitačná procedúra na klinike fyzioterapie a rehabilitácie Medella. Nechýba chutná polpenzia či župany na izbe. A oddych v Púchove môže začať.

Púchov Tip na výlet

Púchov Pri návšteve Púchova máte jedinečnú príležitosť prezrieť si mesto, ktoré nás preslávilo na celom svete. Pochádzajú z neho svetovo uznávané firmy Matador aj odevná spoločnosť Makyta. Z dôvodu priemyselného rozvoja však muselo historické centrum ustúpiť výstavbe fabrík a bytových domov, a tak sa v ňom zachovalo len málo historických pamiatok. Dnes si z nich môžete prehliadnuť napríklad Župný dom z konca 18. storočia, pamätnú faru alebo pôvodne renesančný kostol, ktorý bol niekoľkokrát prestavaný až do barokovo-klasicistického štýlu. Okrem pamiatok je mesto na brehu Váhu obľúbené hlavne pre možnosti turistiky v okolitých pohoriach Bielych Karpát, Javorníkov či Strážovských vrchov.

Viac informácií

Moderný hotel, ktorý si pochvaľujú aj nároční hostia

Alexandra Hotel **** nájdete v meste Púchov ležiacom v objatí slávnych kúpeľov. Vydajte sa na výlet k zaujímavostiam akou je napríklad Púchovská skala (2 km), Považský hrad (18 km) či Manínska tiesňava (23 km). Alebo dáte prednosť oddychu v kúpeľoch Nimnica (5 km) či v kúpeľných Trenčianskych Tepliciach (37 km)?

Budete ubytovaní v jednej zo 40 izieb zodpovedajúcich komfortu 4* hotela. Čakajú vás moderné izby Executive, kde vám poslúži písací stôl so stoličkou, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, minibar, trezor a klimatizácia. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s fénom na vlasy. Ubytovať sa môžete i v priestrannom apartmáne s oddelenou obývačkou s pohovkou, kávovarom a balkónom.

Výborné jedlo si vychutnáte v hotelovej reštaurácii Karpatia. Raňajky sa tu podávajú formou bufetu, počas dňa sa tu zastavte na pochúťky s výberom à la carte. Vyberať si môžete z obedového menu aj sezónne pripravovaných špecialít. Ku skvelému jedlu si nezabudnite vypýtať ani lahodné víno z ponuky miestnych i zahraničných vín. Pohárik vášho obľúbeného nápoja či šálku kávy s dezertom si zas dajte v príjemnom prostredí Lobby baru či v zimenej záhrade s letnou terasou.

Oddych vo wellness, potom zábava pri bowlingu

Za zaslúženým oddychom zamierte do hotelového wellness centra. Relaxovať tu môžete vo vírivke, v soláriu, vo fínskej, parnej či infrasaune, alebo si doprajte soľné inhalácie či škótske streky. Profesionálni maséri tu poskytujú tiež originálne thajské masáže.

Ak ste milovníkmi aktívneho odpočinku, navštívte hotelové fitness centrum, kde si zacvičíte aj s profesionálnym trénerom. Večer sa skvele zabavíte v hotelovom nočnom bare Alex či v Bowlingovom klube s biliardom.

Alexandra Hotel ****

Dvory 581, Púchov, SR
Slovenská republika

+421 42 4666 000

recepcia@alexandrahotel.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
40 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
1,4 km
Zjazdovka
28 km