Oddýchnite si v preslávených kúpeľoch Bojnice. V cene je ubytovanie v Penzióne Maxim s polpenziou a vstup alebo 50 % zľava na wellness s vírivkou a saunami. Zaručene vás nadchne čarovné prostredie mesta s rozprávkovým zámkom i okolitou prírodou.

O ubytovaní

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Známy Zámok Bojnice so ZOO sa nachádza necelý kilometer ďaleko, kúpele Bojnice potom približne 2,5 km. Z ďalších miest a pamätihodností hodných na návštevu je 3 km od penziónu Vyhliadka v oblakoch Čajka či Termálne kúpalisko Čajka.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách, kde vám bude k dispozícii chladnička a WiFi pripojenie, a samozrejme vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Bojnický zámok Tip na výlet

Bojnický zámok je známy z rozprávky Šialene smutná princezná a so svojou históriou siahajúcou až do 11. storočia patrí k najstarším a najvýznamnejším pamiatkam na Slovensku. Objavujte jeho zákutia a históriu na jednej z prehliadok alebo sa len tak kochajte nádhernou architektúrou.

Prehliadkové okruhy:

  • Zámocký okruh - Grófsky byt, Stredný hrad, hrobka rodiny Pálfiovcov, francúzsky park a jaskyňa. Prehliadka trvá približne 60 - 75 minút. Vstupné 10 €/dospelí, 7 €/seniori, 6 €/študenti a deti do 18 rokov, 4 €/deti do 15 rokov a 1 €/deti do 6 rokov
  • Galerijný okruh - priestory Stĺpovej siene, Huňadyho sály, priľahlých klubovní, zámockej kaplnky a salónikov zámockého apartmánu. Prehliadka trvá približne 60 minút.
  • Večerná prehliadka zámku s lektorom v dobovom kostýme, s výkladom o histórii zámku, občas iba pri svetle sviečky, obohatená o staré zámocké legendy. Prehliadka trvá približne 75 minút a je možná len po predošlej dohode. Vstupné 11 €/osoba.
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Na oddych láka hotelové wellness. Odreagujte sa pri masáži, v masážnom kresle, v saune či odpočivárni. K dispozícii je klasická fínska, parná aj infra sauna. Zarelaxovať môžete tiež vo vírivke.

Wellness Penzion Maxim ***

Rekreačná 1485 , Bojnice
Slovenská republika

+421 908 727 578

maxim@maxim-penzion.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zástavka
0,8 km
Aquapark
2,3 km
Zjazdovka
20 km