Nechajte sa zlákať Vysokými Tatrami a užite si skvelú aktívnu dovolenku v Tatranskej Lomnici v Hoteli Tatranec. Vychutnáte si slovenské dobroty formou bohatého bufetu, welcome drink i relaxáciu. Na dosah máte aquaparky, termály a tiež Lomnický štít.

O ubytovaní

Hotel Tatranec je skvelé ubytovanie, kde si môžete užiť krásnu aktívnu dovolenku kedykoľvek počas roka. Nachádza sa približne 3 km od samotného centra Tatranskej Lomnice, odkiaľ to budete mať blízko k lanovke na Lomnický štít i ostatným (nielen) prírodným atrakciám. Vyvezte sa nahor a urobte si krásnu prechádzku po okolí Skalnatého Plesa, napríklad rovno po náučnom chodníku, v zime si tu zalyžujte na parádnych zjazdovkách. O ďalšie prírodné i historické krásy tu rozhodne nie je núdza, len niečo málo cez 11 km od hotela sa potom nachádzajú nádherné Vodopády Studeného Potoka, Starý Smokovec so svojou pozemnou lanovkou aj svetom trikov Tricklandiou potom len 9 km. Do Popradu s obľúbeným AquaCity Poprad sa autom dostanete za 25 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 12 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, so satelitnou televíziou a WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne si doprajte v reštaurácii, kde sa servíruje polpenzia, a to formou bohatých švédskych stolov, z ktorých si iste vždy niečo vyberiete. V hoteli navštívte aj tradičnú Kolibu, kde si pochutnáte na poctivých slovenských špecialitách.

Kde budete relaxovať?

Po celodennej turistike si oddýchnite vo wellness v saune - svaly vám prehreje fínska alebo infra sauna.

Hotel Tatranec **

Tatranská Lomnica č. 202 , Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,6 km
Zástavka
50 m
Aquapark
3 km
Zjazdovka
3,9 km

Tipy na výlet

Vysoké Tatry Tip na výlet

Najvýznamnejšie hory na Slovensku každoročne navštívia tisíce turistov. Láka ich výstup na našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.). Vydať sa sem môžete aj vtedy, ak si na adrenalínový výstup zrovna netrúfate - Tatranský národný park môžete prejsť po stovkách kilometrov turistických chodníkov a cyklotrás.

Čo vo Vysokých Tatrách nesmiete vynechať?

  • najznámejšie hory Kriváň a Lomnický štít (dostupný aj lanovkou)
  • Štrbské pleso či Veľké a Malé Hincovo pleso
  • jazdu pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok
  • Tricklandiu
  • Bobovú dráhu v Tatranskej Lomnici
  • Neďaleké aquaparky Tatralandia a Aquacity Poprad

V zime vám Vysoké Tatry pripravia nezabudnuteľný výhľad na zasneženú krajinu aj bohaté športové vyžitie. Zalyžujte si napríklad v lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici, v Ski areáli v Starom Smokovci alebo v Lopušnej doline. Navštíviť môžete tiež expozíciu zimných športov v Ski Múzeu.

Viac informácií
Štrbské pleso
Lomnický štít
Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok