Radi by ste si zašli na dovolenku do raja? Potom stavte na ten slovenský. Hotel Trio *** nájdete priamo v Slovenskom raji, hotel je teda ideálny pre tých, ktorí milujú krásnu prírodu, dobré jedlo a oddych vo wellness s bazénom, vírivkou aj saunami priamo v hoteli. Dieťa do 12 rokov má pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Trio *** sa nachádza na severe Národného parku Slovenský raj, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb, a preto je oázou pokoja, kde môžete načerpať nové sily. Zároveň nebol vyhlásený národným parkom náhodou, jeho krása a množstvo turistických chodníkov v okolí vás ohromia. Blízko je napríklad vyhliadka Tomášovský výhľad (4,5 km) alebo Letanovský mlyn (6,2 km) a oveľa viac. K majestátnemu Spišskému hradu, ktorý rozhodne stojí za návštevu, to budete mať len 30 km. Či už cestujete sami, alebo s deťmi, AquaCity Poprad stojí za návštevu v každom prípade. V zime si zase budete môcť užiť parádnu lyžovačku, najbližšia zjazdovka sa nachádza približne 11,5 km a 37 km od hotela už stoja samotné Vysoké Tatry so všetkými svojimi parádnymi lyžiarskymi strediskami.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v zrekonštruovaných izbách s celkovou kapacitou až 32 lôžok a 19 prísteliek. Všetky sú vo svetlých farbách, k dispozícii vám bude satelitná televízia a WiFi, nechýba samostatná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli sa nachádza aj reštaurácia, kde si vychutnáte raňajky aj večeru.

Kde budete relaxovať?

V suteréne nájdete aj menšie wellness. Tu môžete plávať vo vnútornom bazéne alebo odpočívať vo vírivke, infrasaune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti.

Hotel Trio ***

Smižany , Smižany
Slovenská republika

+421 905 277 381

hoteltrio@hoteltrio.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Tipy na výlet

Lyžovanie v Slovenskom raji Tip na výlet

Namiesto túry po národnom parku sa v zime vydajte do Slovenského raja za skvelou lyžovačkou. Objavíte tu množstvo malých, no o to sympatickejších lyžiarskych areálov s modernými vlekmi, skvelými službami aj detskými zjazdovkami a lyžiarskymi školami.

  • Za vynikajúcou lyžovačkou spojenou s kvalitnými službami sa vyberte do Ski centra Mlynky - Biele vody. Čakajú vás tu 2 zjazdovky a 2 vleky - z toho jeden detský - a tiež 14 km bežeckých tratí. Nielen rodičia tu ocenia lyžiarsku školu i škôlku, a tiež ľadovú plochu na korčuľovanie.
  • Ski centrum Dedinky ponúka lyžovanie v súkromí, kde sa bude páčiť hlavne začínajúcim lyžiarom. Stredisko totiž disponuje len jedným vlekom a jednou zjazdovkou, ktorá je však skvele udržiavaná, zasnežovaná a pripravená aj na večerné lyžovanie.
  • V Ski Relax Centre Plejsy vás na vrchol zjazdoviek s celkovou dĺžkou 4,5 km vyvezie 5 vlekov, o pohodu sa postará niekoľko reštaurácii, lyžiarska i snowboardová škola alebo i detský kútik a babysitting.
  • Ski centrum Telgárt nájdete v malebnom údolí medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským Rudohorím, kde si na svoje prídu ako skúsení lyžiari a snowboardisti, tak aj úplní začiatočníci. Tunajšie zjazdovky členené do 10 častí rôznych náročností sú ideálne na zjazdové a freeridové lyžovanie alebo i snowboarding.
Viac informácií
Thermal Park Vrbov
AquaCity Poprad
Ski areál Starý Smokovec