Rodinný hotel neďaleko pláže s programom pre deti

Michelangelo Hotel & Family Resort sa nachádza v Lido di Spina v pokojnej lokalite len 500 metrov od mora. Ubytovaní budete v štvorlôžkovom apartmáne s vlastnou kuchynkou, pobyt je teda vhodný aj pre rodiny s deťmi, ktorým je prispôsobené aj vyžitie v hoteli.

Variť si môžete priamo v apartmáne, vybrať si je možné aj z menu v reštaurácii a pizzerie Papanero alebo si prikúpiť polpenziu.

K relaxácii slúži veľký plavecký bazén a vírivka, okolo bazéna je umiestnených dostatok lehátok a slnečníkov. Deti tu nájdu tiež detské ihrisko, navyše sa môžu zapojiť do animácií a lekcií plávania. V bazéne sa pravidelne cvičí vodná gymnastika a stretching , každý večer sa koná detská diskotéka. Pri bazéne nájdete aj bar, kde sa môžete občerstviť.

Hotel stojí len 500 m od mora, kde pre vás bude nachystaný slnečník a dve lehátka. S celou rodinou si tak bez starostí užijete kúpanie a opaľovanie. Za prírodnými krásami sa môžete vydať do priľahlého Po Delta parku a o historické miesta v okolí tiež nie je núdza.

Tipy na výlet

Ravenna

Ravenna je hlavným mestom provincie Ravenna a významné postavenie mala už v minulosti, kedy bola v 5. storočí istý čas dokonca sídlom Rímskej ríše. Najväčší rozkvet zažívala počas vlády cisára Valentiniana III., kedy boli postavené mnohé cirkevné pamiatky, vyzdobené nádhernými mozaikami sčasti v antickom štýle, sčasti už v byzantskom. Mesto je známe práve svojím vzácnym mozaikovým umením, ktoré zobrazuje predovšetkým výjavy zo Starého a Nového zákona a v Európe nemá obdobu. Jedinečná zbierka ôsmich raných kresťanských stavieb bola zapísaná na zoznam UNESCO.

Comacchio

Talianske letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde sa rozprestiera na 13 piesočnatých ostrovčekoch v zálive Valli di Comacchio. Splavným kanálom je potom prepojené aj s námorným prístavom Porto Garibaldi. Vďaka množstvu kanálov tak mesto pripomína Benátky. Na rozdiel od slávnejších Benátok sa však v uličkách Comacchia nemusíte predierať davmi turistov. História mestečka siaha až do 6. storočia, kedy bolo významným prístavom, nájdete tu tiež veľa krásnych architektonických pamiatok. Symbolom mesta je most Trepponti z roku 1634, ktorý spája dohromady päť ostrovov.

Michelangelo Hotel & Family Resort ***

Viale Michelangelo 90, Lido di Spina
Taliansko

+390533/333565

info@michelangeloresort.it

Check in
od 16:00
Check out
do 9:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie povolené