Pre nadšencov zimných športov je tu pobyt v Hoteli Garni Al Nardis *** v talianskych Dolomitoch. Hotel leží len 10 minút od mesta Pinzolo, kde začína jedna zo zjazdoviek obrieho ski areálu so 150 km lyžiarskych tratí. V cene sú tiež raňajky.

Hotel len kúsok od národného parku

Hotel Garní Al Nardis *** leží v horskej dedine Carisolo priamo v Dolomitoch a ponúka ubytovanie v alpskom štýle.

Ubytovanie je vhodné ako pre páry, tak aj pre rodiny. Hotel má celkom dvanásť izieb vybavených dreveným nábytkom, LED TV, telefónom, trezorom a vlastnou kúpeľňou. K dipozícii sú izby s balkónom, podkrovné izby i apartmán s kuchynkou.

V hoteli sa podávajú raňajky formou bufetu, ktoré vám dodajú potrebnú energiu na celodenné športovanie a objavovanie okolitých hôr. Vedľa hotela si môžete zájsť na obed do miestnej reštaurácie. Behom pekných dní si užijete vonkajšie posedenie.

Hotel stojí len 10 minút od mesta Pinzolo, kde nájdete zjazdovky areálov Pinzollo a Madonna di Campiglio. Tieto trate patria do jedného veľkého celku so skiareálmi Marilleva a Folgarida, ktorý dohromady ponúka až 150 km zjazdoviek rôznych obtiažností.

Tipy na výlet

Ski areál Pinzolo - Campiglio

Zjazdovky pri mestách Pinzolo a Campiglio sú súčasťou veľkého lyžiarskeho areálu, ktorý celkovo poskytuje 150 km zjazdových tratí a 61 vlekov vrátane express lanovky, ktorá spája práve dve spomínané strediská. Okrem lyžovania tu nájdete i ďalšie vyžitie - pre snowboardistov je tu Brentapark, pre bežkárov veľa stôp a zakorčuľujete si na olympijskom štadióne.

Lyžiarske stredisko Passo Tonale

Svetoznáme lyžiarske stredisko v Taliansku, ktoré sa pýši ľadovcom Presena s výškou 3 000 m n. m. Celková dĺžka zjazdoviek je cez 100 km a pýchou je čierna zjazdovka z Passo Paradiso do Tonale, samozrejmosťou je potom snowpark a funpark s 25 skokmi a prekážkami. Je tu tiež okolo 40 km bežkárskych tratí.

Terme di Comano

V termálnych kúpeľoch Terme di Comano nájdete širokú ponuku starostlivosti o telo, predovšetkým na liečbu kožných problémov sa tu využíva liečivá minerálna voda z miestnych prameňov. Procedúry sú vhodné pre deti aj dospelých, navyše tu budete mať krásny výhľad na okolité pamiatky, ako je farský kostol sv. Lorenzo alebo zrúcanina rímskej pevnosti. Občerstviť sa tu môžete typickou pochutinou, horskými zemiakmi.

Hotel Garní Al Nardis ***

Via Roncac 8, Carisolo
Taliansko

+39 046 509 0096

info@garnialnardis.it

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/deň
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané