Doprajte si romantický zážitok v Benátkach. A&O Venezia Mestre ponúka ubytovanie na predmestí priamo pri stanici, čakajú vás izby v modernom dizajne aj raňajky formou bufetu. Na ostrov medzi gondolami a pamiatkami sa dostanete ľahko po Moste slobody.

Moderné ubytovanie na benátskom predmestí

A&O Venezia Mestre je novopostavený hotel len 500 metrov od železničnej stanice a zastávky verejnej dopravy. Zároveň má hotel skvelé spojenie na benátsky ostrov a do centra starého mesta.

Izby sú zariadené v novom dizajne, k dispozícii sú dvojlôžkové izby s kúpeľňou so sprchou, WC aj uterákmi, ďalej ale hotel ponúka aj viaclôžkové izby s uzamykateľnými skrinkami. Rodiny s deťmi budú ubytované na rodinných izbách s poschodovými posteľami.

Ráno sa posilníte na raňajkách formou bufetu a na cestu po pamiatkach si môžete za príplatok vziať obedový balíček.

K dispozícii je v budove aj spoločenská miestnosť s TV, bar, vlastný bankomat aj WiFi internet. Ďalším plusom je úschovňa batožiny, ktorá vám umožní túlať sa po meste bez záťaže i po check out či pred začatím ubytovania. Pre deti je pripravený detský kútik.

Tipy na výlet

Benátky

Do talianskych Benátok jazdia ľudia za romantikou už dlhé roky. Mesto je vlastne jeden veľký prístav postavený na plytkej lagúne. Jeho historické centrum bolo v roku 1987 vyhlásené za pamiatku UNESCO, o historické skvosty teda nie je núdza. Nechajte sa ale zlákať i plavbou v gondole po kanáli Canal Grande, ktorý je dlhý 4 km. Tvorilo tu veľa umelcov a narodil sa tu skladateľ Antonio Vivaldi, o inšpiratívnu atmosféru teda nebude núdza.

Benátky - Mestre

Mestre je predmestie Benátok, s ostrovnou časťou je spojené dlhým železničným aj cestným Mostom slobody. Hoci história tohto miesta spadá do dávneho staroveku, dnes pôsobí skôr priemyselne. Výnimkou zostáva historické jadro sústredené okolo námestia Piazza Ferretti, kde nájdete strážnu vežu z roku 1108 s neprehliadnuteľnými hodinami, Starú radnicu či Kostol sv. Vavrinca zo 17. storočia.

Forte Marghera

Pevnosť Forte Marghera v benátskom predmestí Mestre bola pôvodne postavená na vojenské účely a predstavovala neprekonateľnú bariéru chrániacu mesto. Dnes má stavba hodnotu predovšetkým historickú a zaznamenáva príliv turistov. Nielen preto sa tu tiež konajú mnohé kultúrne akcie a vyrástli tu reštaurácie a stánky s občerstvením, na vašom výlete vám teda nebude nič chýbať.

A&O Venezia Mestre **

Via Ca Marcello 19, Benátky
Taliansko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané