Doprajte si romantický zážitok v Benátkach. A&O Venezia Mestre ponúka ubytovanie na predmestí priamo pri stanici, čakajú vás izby v modernom dizajne aj raňajky formou bufetu. Na ostrov medzi gondolami a pamiatkami sa dostanete ľahko po Moste slobody.

O ubytovaní

A&O Venezia Mestre je novopostavený hotel na predmestí Benátok, jeho polohu si však nebudete vedieť vynachváliť. Stojí len 500 metrov od železničnej stanice a zastávky verejnej dopravy. Zároveň má hotel skvelé spojenie na benátsky ostrov (9 km) a do centra starého mesta s nespočtom pamiatok.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v moderných izbách. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s WiFi a kúpeľňou so sprchou, WC aj uterákmi. Ďalej ale hotel ponúka aj viaclôžkové izby s uzamykateľnými skrinkami. Ak sa na pobyt chystáte s celou rodinou, budete ubytovaní rodinných izbách s poschodovými posteľami, kde sa všetci pohodlne vyspíte.

Na čom si pochutnáte?

Ráno sa v hotelovej jedálni posilníte raňajkami formou bufetu a na cestu po pamiatkach si môžete za príplatok vziať obedový balíček. Na obľúbený nápoj si potom zájdite do hotelového baru.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený detský kútik.

Niečo naviac

K dispozícii je v budove aj spoločenská miestnosť s TV, bankomat aj WiFi pripojenie v celej budove hotela. Ďalším plusom je úschovňa batožiny, ktorá vám umožní túlať sa po meste bez záťaže i po check out či pred začatím ubytovania.

A&O Venezia Mestre **

Via Ca Marcello 19 , Benátky
Taliansko

info@travelking.sk

+421 233 006 990

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkování za poplatek 10 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 km
Vzdialenosť od mora
4,5 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Benátky Tip na výlet

Do talianskych Benátok jazdia ľudia za romantikou už dlhé roky. Mesto je vlastne jeden veľký prístav postavený na plytkej lagúne. Jeho historické centrum bolo v roku 1987 vyhlásené za pamiatku UNESCO, o historické skvosty teda nie je núdza. Nechajte sa ale zlákať i plavbou v gondole po kanáli Canal Grande, ktorý je dlhý 4 km. Tvorilo tu veľa umelcov a narodil sa tu skladateľ Antonio Vivaldi, o inšpiratívnu atmosféru teda nebude núdza.

Viac informácií
Benátky - Mestre
Forte Marghera
Padova