Vydajte sa do Talianska a užite si taliansku kuchyňu, miestne víno i krásy neďalekej Neapolu. Bývať budete v Kempe Baia Domizia kde na vás čakajú útulné mobilheimy vhodné pre 2 až 4 osoby. Zábavu si užijete vo vonkajších bazénoch.

O ubytovaní

Kemp Baia Domizia sa nachádza v talianskom regióne Kampánia v príjemnom letovisku Baia Domizia. Vďaka polohe priamo na pláži a fantastickému výhľadu na záliv Gaeta ide o perfektné miesto pre rodinnú dovolenku. Kampánia vás uchváti nádhernou krajinou s dlhými piesočnými plážami aj strmými útesmi zostupujúcimi k tyrkysovému Tyrhénskému moru. Centrom oblasti je mesto Neapol (60 km) s množstvom palácov, múzeí, kostolov, promenád, parkov, širokých aj úzkych ulíc a ďalších pamiatok. Neapolský prístav poskytuje krásny výhľad na záliv a sopku Vezuv. Obľúbeným turistickým cieľom je mesto Pompeje (90 km), ktoré je súčasťou Zoznamu pamiatok UNESCO. Kúsok za mestom Cassino (50 km) sa na vrchole hory týči kláštor Montecassino, ktorý bol na konci II. svetovej vojny takmer zničený a neskôr obnovený v pôvodnom slohu. Za nádhernou prírodou sa vyberte do Národného parku Circeo (80 km), kde je vidno pobrežné duny, bujné lesy, vápencový vrch Monte Circeo, štyri slané jazerá a ostrov Zannone.

Kde budete spať?

Mobilheim pre 3 osoby (16 m²) sa skladá z jednej miestnosti s posteľami pre 2 dospelých a pohovkou, ktorá slúži ako prístelka pre 1 dieťa do 12 rokov. K vybaveniu patrí ďalej WiFi pripojenie a satelitná televízia. Súčasťou je tiež plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a riadom. Vo vlastnej kúpeľni so sprchou nájdete uteráky. K mobilheimu patrí terasa.

Mobilheim pre 6 osôb (32 m²) sa skladá z dvoch spální s posteľami pre 4 osoby a obývacej časti s rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka pre 2 deti do 12 rokov. Súčasťou plne vybaveného kuchynského kúta je chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a riad. Vo vlastnej kúpeľni so sprchou nájdete uteráky. K vybaveniu patrí ďalej WiFi pripojenie a satelitná televízia. K mobilheimy patrí terasa s posedením.

Kde budete relaxovať?

Areál ponúka veľa možností športového vyžitia. Okrem vonkajšieho bazéna a vírivky tu nájdete požičovňu bicyklov a posilňovňu. Súčasťou je tiež zázemie pre vodné športy, futbal, tenis či volejbal.

Cestujete s deťmi?

Počas hlavnej sezóny prebiehajú zábavné animačné programy.

Kemp Baia Domizia

Via Pietre bianche , Baia Domizia, Campania
Taliansko

+48661640640

info@smallcamp.coop

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
1. auto zdarma, 2. auto 6,20 €/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Vonkajší bazén
Vírivka
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,5 km