Vianočná dovolenka

Prežite tento rok Vianoce trochu netradične a hlavne bez starostí. Vyberte si jeden z pobytov počas Vianoc a vianočných sviatkov, čaká na vás vianočná atmosféra iných miest a ochutnáte doteraz nepoznané dobroty. Možno na vás bude pod hotelovým stromček čakať aj darček.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Nadeľte si tento rok pod stromček skutočnú pohodu a vyrazte na vianočný pobyt. Hotelový personál sa postará o štedrovečernú večeru, upratovanie i výzdobu, zatiaľ čo vy si budete nerušene užívať sviatočnú atmosféru a blízkosť svojej rodiny.

Nefalšovanou vianočnou atmosférou vás nadchnú metropoly

Veľkomestá po celej Európe sa každý rok v decembri rozžiaria tisíckami svetiel vianočných trhov. Nenechajte si ich tohto roku ujsť a vydajte sa na pobyt do jednoho z okolitých historických miest. Tie najkrajšie vianočné trhy sa každoročne konajú v poľskom Krakove, kde si okrem popíjania punču môžete užiť aj návštevu hradu Wawel blízko centra mesta. Ďalšie vychýrené vianočné trhy lákajú návštevníkov do Budapešti a do kúzelnej Viedne. Ďaleko to nebudete mať ani do Prahy, a tak si nenechajte ujsť stavanie vianočného stromčeka ani nákup originálnych darčekov pre vašich najbližších.

Voľné dni vás zlákajú na lyžiarsku dovolenku

Ak sa už neviete dočkať prvého snehu tejto zimy, vyrazte na vianočný pobyt do hôr. A nezabudnite si so sebou vziať aj lyže! Zasnežené kopce predsa najviac lákajú upravenými zjazdovkami, ktoré si môžete dosýta vychutnať aj počas sviatkov. Vyberte sa teda na pobyt blízko lyžiarskeho strediska, napríklad do Nízkych Tatier či na Oravu. Skvelú lyžovačku si užijete aj v Krkonošiach alebo na zjazdovkách v Rakúsku.