Vianočná dovolenka

Prežite tento rok Vianoce trochu netradične a hlavne bez starostí. Vyberte si jeden z pobytov počas Vianoc a vianočných sviatkov, čaká na vás vianočná atmosféra iných miest a ochutnáte doteraz nepoznané dobroty. Možno na vás bude pod hotelovým stromček čakať aj darček.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Rimski dvor ****superior bol skutočným balzamom na nervy. Túžite po dokonalom odpočinku od všedných starostí v pokoji prírody? Potom ide o ideálny dovolenkový rezort pre vás. Zlatým klincom hotela sú krásne kúpele inšpirované antickým štýlom, ktorý sa prelína celým interiérom budovy. Z termálnych bazénov a saunového sveta sa nám ani nechcelo odchádzať. Pochutnali sme si na raňajkách a večeriach vo forme bohatých bufetov a oceňujem, že hotel myslí aj na vegetariánov a hostí so stravovacími obmedzeniami. O každého návštevníka je tu skrátka dokonale postarané.”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Senior copywriter
Overené Travelkingom

“Pobyt v T62 Hoteli *** sme si užili od začiatku do konca. Izby aj všetky priestory majú pop-artový dizajn vyšperkovaný štýlovými maľbami a originálnym vybavením. Toto miesto tak odporúčam všetkým, ktorí vyhľadávajú jedinečné a zaujímavé ubytovanie. Bufetové raňajky boli vynikajúce a pestré, takže nás nabili energiou na celý deň v Budapešti. Obrovskou výhodou hotela je jeho umiestnenie v centre mesta, a tak sa k pamiatkam ľahko dostanete mestskou dopravou, alebo aj pešo.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím


Nadeľte si tento rok pod stromček skutočnú pohodu a vyrazte na vianočný pobyt. Hotelový personál sa postará o štedrovečernú večeru, upratovanie i výzdobu, zatiaľ čo vy si budete nerušene užívať sviatočnú atmosféru a blízkosť svojej rodiny.

Nefalšovanou vianočnou atmosférou vás nadchnú metropoly

Veľkomestá po celej Európe sa každý rok v decembri rozžiaria tisíckami svetiel vianočných trhov. Nenechajte si ich tohto roku ujsť a vydajte sa na pobyt do jednoho z okolitých historických miest. Tie najkrajšie vianočné trhy sa každoročne konajú v poľskom Krakove, kde si okrem popíjania punču môžete užiť aj návštevu hradu Wawel blízko centra mesta. Ďalšie vychýrené vianočné trhy lákajú návštevníkov do Budapešti a do kúzelnej Viedne. Ďaleko to nebudete mať ani do Prahy, a tak si nenechajte ujsť stavanie vianočného stromčeka ani nákup originálnych darčekov pre vašich najbližších.

Voľné dni vás zlákajú na lyžiarsku dovolenku

Ak sa už neviete dočkať prvého snehu tejto zimy, vyrazte na vianočný pobyt do hôr. A nezabudnite si so sebou vziať aj lyže! Zasnežené kopce predsa najviac lákajú upravenými zjazdovkami, ktoré si môžete dosýta vychutnať aj počas sviatkov. Vyberte sa teda na pobyt blízko lyžiarskeho strediska, napríklad do Nízkych Tatier či na Oravu. Skvelú lyžovačku si užijete aj v Krkonošiach alebo na zjazdovkách v Rakúsku.