Vianočná dovolenka

Prežite tento rok Vianoce trochu netradične a hlavne bez starostí. Vyberte si jeden z pobytov počas Vianoc a vianočných sviatkov, čaká na vás vianočná atmosféra iných miest a ochutnáte doteraz nepoznané dobroty. Možno na vás bude pod hotelovým stromček čakať aj darček.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží ďalej než ostatné hotely v Alpách, kam väčšinou jazdievame, ale tá hodina cesty navyše stála za to. V hoteli bola domáca atmosféra. Osobne mám rád veľké izby s balkónom, čo sme tu aj dostali. Hotel navyše leží v malej dedinke uprostred veľkého areálu, takže je tam naozaj pokoj a človek sa extrémne dobre vyspí. A z balkóna ho ráno poteší výhľad na slnkom zaliate hory. Pobyt bol super aj so psom, blízko je les a rieka. Strava bola skvelá a celkový dojem fakt dobrý.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Nadeľte si tento rok pod stromček skutočnú pohodu a vyrazte na vianočný pobyt. Hotelový personál sa postará o štedrovečernú večeru, upratovanie i výzdobu, zatiaľ čo vy si budete nerušene užívať sviatočnú atmosféru a blízkosť svojej rodiny.

Nefalšovanou vianočnou atmosférou vás nadchnú metropoly

Veľkomestá po celej Európe sa každý rok v decembri rozžiaria tisíckami svetiel vianočných trhov. Nenechajte si ich tohto roku ujsť a vydajte sa na pobyt do jednoho z okolitých historických miest. Tie najkrajšie vianočné trhy sa každoročne konajú v poľskom Krakove, kde si okrem popíjania punču môžete užiť aj návštevu hradu Wawel blízko centra mesta. Ďalšie vychýrené vianočné trhy lákajú návštevníkov do Budapešti a do kúzelnej Viedne. Ďaleko to nebudete mať ani do Prahy, a tak si nenechajte ujsť stavanie vianočného stromčeka ani nákup originálnych darčekov pre vašich najbližších.

Voľné dni vás zlákajú na lyžiarsku dovolenku

Ak sa už neviete dočkať prvého snehu tejto zimy, vyrazte na vianočný pobyt do hôr. A nezabudnite si so sebou vziať aj lyže! Zasnežené kopce predsa najviac lákajú upravenými zjazdovkami, ktoré si môžete dosýta vychutnať aj počas sviatkov. Vyberte sa teda na pobyt blízko lyžiarskeho strediska, napríklad do Nízkych Tatier či na Oravu. Skvelú lyžovačku si užijete aj v Krkonošiach alebo na zjazdovkách v Rakúsku.