
Dovolenka pri mori 2025
Hľadáte letnú dovolenku za skvelú cenu? Pozrite si našu ponuku pobytov v Chorvátsku, Poľsku, Slovinsku či v Taliansku a naplánujte si relax pri mori už teraz!
form with addon group details...
Ubytovanie:
Strava:
Služby:
Príplatky, ktoré nie sú hradené cez Travelking, a miestny poplatok sa hradia až na mieste.
Pokiaľ máte termín zarezervovaný, nie je už možné zmeniť termín rezervácie či rezerváciu stornovať.
Príplatky, ktoré nie sú hradené cez Travelking, a miestny poplatok sa hradia až na mieste.
Pokiaľ máte termín zarezervovaný, nie je už možné zmeniť termín rezervácie či rezerváciu stornovať.
Hotel MOXY Düsseldorf South sa nachádza na juhu Düsseldorfu, v mestskej časti Holthausen, približne 10 km od centra mesta. Pobyt si tu užijú predovšetkým milovníci pamiatok a kultúry, Düsseldorf má čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám.
Jednou z najvýznamnejších atrakcií v okolí je zámok Benrath, vzdialený približne 4 km od hotela. Tento barokový zámok z 18. storočia je obklopený rozľahlými záhradami a parkami a očarí vás krásnym interiérom so zaujímavými expozíciami. Milovníci histórie môžu navštíviť aj Neandertalské múzeum, venované vývoju ľudstva, ktoré sa nachádza v blízkosti miesta, kde bol objavený prvý neandertálec.
V centre Düsseldorfu sa nachádza slávna Königsallee, luxusná nákupná trieda lemovaná butikmi, reštauráciami a kaviarňami. Neďaleko sa týči Rheinturm, 240 metrov vysoká televízna veža s vyhliadkovou plošinou, odkiaľ sa vám ukáže panoramatický výhľad na mesto a okolie. A nenechajte si ujsť ani plavbu loďou po Rýne, vďaka ktorej uvidíte mesto zase z inej perspektívy.
Každé ráno sa v hoteli servírujú bohaté raňajky formou bufetu, kde si zo slaných, sladkých, studených a teplých pokrmov vyberie každý podľa chuti. Na kávu, pivo, koktail či drobné občerstvenie si zájdite do útulného hotelového baru.
59 Bonner Straße
, Düsseldorf
Nemecko
+421 233 006 990
Zoologická záhrada v Kolíne nad Rýnom je domovom viac než 10 000 zvierat. Obdivovať tu môžete viac než 800 druhov živočíchov - hrochy, krokodíly, surikaty, lemury a mnoho ďalších. Z veľkého množstva exotických obojživelníkov, plazov, vtákov a morských živočíchov budete nadšení vy aj vaše deti. Pýchou ZOO je Sloní park. Zaujímavosťou je, že od 8.12. do 20.1. sa tu vo večerných hodinách koná Festival čínskych svetiel. Nielenže sa vedenie ZOO snaží zodpovedne pristupovať k ochrane životného prostredia, napr. prostredníctvom kŕmenia svojich mrožov a tučniakov výhradne makrelami a sleďmi s certifikátom trvalo udržateľného rybolovu, ale jej zamestnanci sa zúčastňujú aj rôznych medzinárodných projektov. Svoju pomoc poskytli oblastiam vo Vietname, Laose, Srí Lanke a v Južnej Amerike. Okrem ZOO je v Kolíne krásna botanická záhrada s 12 000 druhmi rastlín.