Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Dobrý pobyt je ten, ktorý si užijete bez starostí.

Naším cieľom je vyberať tie najvýhodnejšie ponuky pobytov v strednej a južnej Európe a predovšetkým načúvať prianiam a potrebám každého z vás.
Ale čo je hlavný cieľ?
Sprostredkovať radosť, ktorú cestovanie prináša, čo najväčšiemu počtu ľudí.

Sme tím ľudí, ktorý sa špecializuje na cestovanie. Preto zaistíme, aby každá vaša cesta bola bezstarostná a podľa vašich prianí od začiatku až do konca. Od chvíle kedy budete hľadať inšpiráciu, cez nenáročnú rezerváciu, jednoduchý kontakt s hotelom až do konca, kde bude dobrý pocit z kvalitného pobytu podľa očakávania.

Vydáte sa s nami po Slovensku, do Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska či Nemecka? Alebo oceníte skôr Taliansko a Chorvátsko? V každej krajine vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie pobyty. Myslíme na všetkých - páry, rodiny, priateľov i seniorov.

Od roku 2014 sme sa postarali o viac než 700 000 spokojných ciest našich zákazníkov.

Začali sme ako trojčlenný tím, až sme sa rozrástli do pracovnej rodiny, ktorá má 50 členov a jedného psa, buldočka Huga. Plnením cestovateľských snov našich zákazníkov si plníme náš sen: Byť cestovateľskou jednotkou, na ktorú sa obrátite pri výlete do okolitých štátov aj dovolenke.

K sebe aj našim zákazníkom sme úprimní a nápomocní v každej situácii. Pomoc je pre nás základná hodnota, nie služba naviac. Preto u zákazníkov nekončíme, nápomocní sme na rôznych miestach, kde je to potrebné.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK