Pobyt v Adršpašsku a Broumovsku

Vydajte sa na pobyt do Adršpašských skál a užite si potulky jedinečným skalným mestom.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Za krásami Adršpachu sa vydajte do východních Čiech, ktoré sú lokalitou ako stvorenou na aktívnu dovolenku (nielen) pre turistov a horolezcov. Páčiť sa tu bude tiež párom a rodinám s deťmi, ktoré nadchnú menšie penzióny a hotely rodinného typu. Na dovolenku v Adršpachu si pokojne vezmite aj svojho psíka - v tunajšie ubytovacie zariadenia ho radi ubytujú spolu s vami.

Na čo sa môžete tešiť do Adršpachu?

Počas návštevy rozhodne nevynechajte prehliadku úchvatného skalného mesta, ktoré je najväčšie v Českej republike a pravdepodobne i v strednej Európe. Za prehliadku sa vydajte k skalným útvarom ako Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru či Džbán. Na pešiu túru či cyklovýlet sa oplatí tiež vybrať k zrúcanine skalného hradu Adršpach alebo k adršpašským vodopádom. Nevšedným zážitkom, ktorý si užijú deti aj dospelí, bude plavba po skalnom jazierku s výkladom.

Dokonalou bodkou za turistikou môže byť odpočinok vo wellness centre priamo v ubytovaní. Zarezervujte si preto pobyt so vstupom do wellness a po dni strávenom v prírode sa môžete tešiť na relax vo vírivke alebo zohriatie sa v saune.