Pobyt v Adršpašsku a Broumovsku

Vydajte sa na pobyt do Adršpašských skál a užite si potulky jedinečným skalným mestom.

Načítavam ponuky...


Za krásami Adršpachu sa vydajte do východních Čiech, ktoré sú lokalitou ako stvorenou na aktívnu dovolenku (nielen) pre turistov a horolezcov. Páčiť sa tu bude tiež párom a rodinám s deťmi, ktoré nadchnú menšie penzióny a hotely rodinného typu. Na dovolenku v Adršpachu si pokojne vezmite aj svojho psíka - v tunajšie ubytovacie zariadenia ho radi ubytujú spolu s vami.

Na čo sa môžete tešiť do Adršpachu?

Počas návštevy rozhodne nevynechajte prehliadku úchvatného skalného mesta, ktoré je najväčšie v Českej republike a pravdepodobne i v strednej Európe. Za prehliadku sa vydajte k skalným útvarom ako Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru či Džbán. Na pešiu túru či cyklovýlet sa oplatí tiež vybrať k zrúcanine skalného hradu Adršpach alebo k adršpašským vodopádom. Nevšedným zážitkom, ktorý si užijú deti aj dospelí, bude plavba po skalnom jazierku s výkladom.

Dokonalou bodkou za turistikou môže byť odpočinok vo wellness centre priamo v ubytovaní. Zarezervujte si preto pobyt so vstupom do wellness a po dni strávenom v prírode sa môžete tešiť na relax vo vírivke alebo zohriatie sa v saune.