Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Osobne overené pobyty

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to. Či už sa s nami vydáte do wellness, na hory či do kúpeľov, chceme si byť istí, že dostanete tie najlepšie služby.

Zistiť viac

Podľa akých kritérií dávame pobytom nálepku Osobne overené?

Aby si pobyt z našej ponuky nálepku Osobne overené skutočne zaslúžil, musí splniť aspoň 2 z týchto kritérií:

Pobyt overil člen Travelking tímu Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Osobne overené pobyty

Inšpirujte sa tými najobľúbenejšími osobne overenými pobytmi.

Hotely z ponuky Travelkingu osobne navštevujeme

Poznáte ten pocit, keď si objednáte pobyt v hoteli, tešíte sa naň a pri príchode zistíte, že vaše očakávanie bolo úplne iné než je realita? V Travelkingu chceme proti tomuto problému bojovať, a tak sme sa rozhodli hotely v našej ponuke osobne overovať.

Travelking nie je korporátna firma s tisíckou zamestnancov a partnerov. Sme 50-členný tím ľudí zapálených pre cestovanie a hotelov máme vždy len toľko, aby sme zvládli mať istotu, že za svoje peniaze dostanete presne to, čo vám ponúkame. Týmto prístupom je Travelking naozaj jedinečný.

Každý hotel overíme niekoľkokrát

V prvom kroku pred začatím predaja hotel osobne navštívi náš produktový špecialista, ktorý pre vás spoločne s hotelom zostavuje ideálnu ponuku. Skontroluje, či zodpovedajú ponúkané služby skutočnosti, prejde izby, wellness aj okolie a na záver zaobstará fotku hotela s našou ceduľkou "Osobne overené".

Potom naše finančné oddelenie skontroluje, že je hotel v poriadku po finančnej stránke - či nemá dlhy, exekúcie, či platí poriadne DPH a pod.

A potom už si všetko prevezme oddelenie tvorby prezentácií pobytov. Tu vzniká ponuka pobytu tak, ako ju vidíte na našom webe. Skôr než sa tak ale stane, prejdeme reálne recenzie zákazníkov z iných webov a portálov, kde je hotel ponúkaný. Pokiaľ má hotel zlé recenzie, prezentáciu pobytu nevytvárame. Ak sú recenzie v poriadku, pustíme sa do práce. Jej výsledkom je ponuka, ktorá vždy zodpovedá skutočnosti.

Ak hotel nemá dostatočne kvalitné fotografie, máme aj vlastného fotografa, ktorý hotel nafotí. Vďaka tomu môžeme ponúknuť vám, našim zákazníkom, (ale aj hotelom v rámci propagácie) zase niečo naviac.

Prezentácia pobytu prejde schválením a potom už ide hotel do predaja.

Akonáhle sa z pobytu vrátia prví zákazníci, ihneď si od našej zákazníckej podpory zisťujeme, ako boli spokojní. Pokiaľ v našej ponuke objavíme nejaké nezrovnalosti s realitou, ponuku upravíme tak, aby už ďalší zákazníci nemali čo vytknúť. Na Travelkingu nájdete tisíce recenzií našich zákazníkov - a všetky reálne. Zverejňujeme totiž ako pozitívne, tak i negatívne recenzie. Na náš web sa nedostanú iba tie, ktoré sú vulgárne.

A nakoniec - aby sme spojili príjemné s užitočným - jazdíme pobyty osobne overovať aj my, ľudia z Travelkingu. Každý z nás, kto navštívi nami predávaný pobyt, následne k hotelu napíše svoju vlastnú recenziu a dodá svoje fotografie.

A tým naše overovanie končí. Takto si môžeme byť istí, že naozaj dostanete to, čo od pobytu očakávate, a môžeme chodiť spať s pokojným srdcom.

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK