Pobyty v Dunajskej Strede

Dokonalá relaxácia v termálnej vode. Nenechajte si ujsť výhodný relaxačný pobyt na Slovensku plný pohody. Či už vás láka vychýrený Thermalpark Dunajská Streda, múzeá alebo historické pamiatky, ste na správnom mieste.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Dunajská Streda je drobné mestečko na juhu Slovenska, ktoré kvôli mimoriadne obľúbeným termálnym kúpeľom Thermalpark láka návštevníkov zo širokého okolia. Podľahnite aj vy krásam a pohodovej atmosfére podunajskej oblasti a zistite na vlastnej koži, prečo sa do Dunajskej Stredy zákazníci Travelkingu radi vracajú.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Dunajskej Strede?

Najväčším lákadlom Thermalparku v Dunajskej Strede je 10 vnútorných a vonkajších bazénov s liečivou termálnou vodou, kde relax milujú ako seniori, tak páry túžiace po odpočinku. Z vody sa potom vynárajú ako znovuzrodení vďaka jej ozdravným účinkom na pohybové ústrojenstvo. Deti sa zas zabavia v detskom bazéne so šmýkačkou, na toboganoch a v lete aj pri programe s animátormi. Dovolenku pri termáloch si najlepšie užijete, ak budete mať bazény na dosah ruky. Zvoľte teda ubytovanie priamo prepojené s termálnmi a z izby budete môcť chodiť k bazénom rovno v župane.

Verte či nie, v Dunajskej Strede sa oplatí tiež vyliezť z termálnej vody. Ujsť by ste si tu nemali zaujímavé atrakcie a pamiatky, ako sú Žitnoostrovské múzeum v Žltom kaštieli alebo jedinečný vodný mlyn v neďalekom Dunajskom Klátove. Za exotickými zvieratami sa potom vyberte aj spolu s deťmi na návštevu minizoo Malkia Park. A kam sa ešte vydať v Dunajskej Strede? To zistíte v našom cestovateľskom itinerári, ktorý vám poradí s plánmi na víkendový pobyt na južnom Slovensku.