Dovolenka na Liptove

Liptov je rajom pre turistov po celý rok. Vydať sa môžete na lyžovačku i do podzemných jaskýň a na výber máte množstvo cyklotrás. V okolí nájdete jazero Liptovská Mara, najväčší aquapark Tatralandia, aj vychýrený termálny aquapark Thermal Park Bešeňová.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Región Liptov ponúka bohaté možnosti vyžitia, práve preto sa medzi návštevníkmi teší veľkej obľube. Nájdete ho pod Vysokými Tatrami, čiastočne pod neho spadajú Nízke Tatry. Jeho dominantou je potom krásna priehrada Liptovská Mara.

Čo podniknúť počas dovolenky na Liptove?

Najobľúbenejším cieľom výletov Liptova je najväčší slovenský aquapark Tatralandia, kde si páry aj rodiny s deťmi užijú veľa zábavy. Seniorov a dvojice, ktoré dávajú prednosť pokoju, zase poteší Thermal Park Bešeňová so svojou termálnou liečivou vodou.

Okrem toho tu nájdete množstvo krásnych jaskýň - trebárs Demänovskú ľadovú jaskyňu, ale aj vodopádov a múzeí. V zime prídu vhod tiež blízke ski areály.

Ubytovať sa tu môžete v štýlových drevených chatách, útulných penziónoch aj parádnych hoteloch, ktoré ponúka napríklad aj wellness centrum.

Chystáte sa na Liptov na víkendový pobyt? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára, s ktorým hravo stihnete navštíviť všetky lákadlá regiónu.