Dovolenka v Severnej Dalmácii

Severná Dalmácia je turisticky veľmi obľúbená oblasť rozkladajúca sa medzi letoviskom Karlobag a mysom Zečevo. Na pobreží Severnej Dalmácie nájdete priezračne čisté more a prekrásne kamienkové pláže. Na pevnine môžete navštíviť tiež tri nádherné národné parky, z ktorých najvýznamnejší je jednoznačne Národný park Plitvice. Jeho terasovito rozložené jazerá s mnohými vodopádmi a krištáľovo čistou vodou patria medzi pamiatky UNESCO. Najväčšími mestami sú Zadar a Šibenik, kde sa nachádza veľa úchvatných pamiatok vrátane šibenickej Katedrály sv. Jakuba zapísanej na Zozname UNESCO. Zo Zadaru sa loďou ľahko dostanete na ostrovy s nedotknutou prírodou ako Pag, Ugljan, Dugi Otok, Pašman či Murter.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu a verím, že z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím