Dovolenka v Taliansku

V Taliansku nájdete desiatky jedinečných regiónov, kam sa stojí za to vydať. Na severe sa týčia Alpy, na juhu obmýva krajinu more a po celej dĺžke Apeninského polostrova nájdete historické pamiatky a skvelé kúpele.

Načítavam ponuky...


Taliansko je právom najčastejšie spájané s dovolenkou pri mori. V našej ponuke nájdete komfortné hotely v obľúbených letoviskách, ako je Bibione, Rimini či Benátsko. Hotely ležia blízko mora, mnohé majú aj vlastnú súkromnú pláž. Užiť si môžete i vstup do bazéna alebo wellness. Pokiaľ uprednostňujete ubytovanie v súkromí, sú vám k dispozícii vily či apartmány v atraktívnych lokalitách.

A čo tak namiesto mora vyskúšať jazero? Lago di Garda je najväčšie jazero v Taliansku a je priam obklopené krásnymi hotelmi, zábavnými parkmi a možnosťami vyžitia najmä pre milovníkov vodných športov a turistiky. Na výlet to navyše budete mať blízko do historických miest ako Verona či Trento.

Dovolenka na horách v Taliansku

Niet pochýb, že najlepšie lyžiarske strediská nájdete v Alpách, ale možno ste ešte nevyskúšali talianske Alpy. Na svoje si prídu skúsení lyžiari aj rodiny s deťmi, ktoré sa lyžovať ešte len učia. Vyrazte do oblasti Trentino, Passo del Tonale alebo do Dolomitov. Poteší vás, že napríklad v Paganella Ski v Brentských Dolomitoch je v prevádzke česká lyžiarska škola. Rezort je moderný a ponúka vyše 50 km zjazdových tratí.

V našej ponuke nájdete pohodlné ubytovanie často blízko ski areálu, niektoré hotely dokonca ponúkajú skipas alebo dopravu na svah v cene balíčka. Počas zimnej dovolenky v talianskych Alpách si vyhraďte tiež čas na relaxáciu. Vyrazte do termálnych kúpeľov alebo si rovno vyberte pobyt s wellness.

Za pamiatkami a romantikou do Talianska

Vyrazte na romantickú dovolenku v Taliansku a užite si čas len vo dvojici. Rím, Benátky, Verona, ale i mnoho ďalších krásnych miest vás uvíta jedinečnou atmosférou. Alebo si vyberte dovolenku v Toskánsku a tešte sa na prechádzky vinicami a olivovými hájmi. Zvoliť si môžete ubytovanie v rustikálnej vile s bazénom, v hoteli blízko termálnych kúpeľov alebo v rezorte na pláži.