Dovolenka vo Vroclave

Vroclav je jedno z najkrajších a najstarších miest v Poľsku. Mnohým svojou atmosférou pripomína Benátky - leží totiž na 12 ostrovoch, ktoré spája viac než 100 mostov vedúcich k nádherným parkom a významným pamiatkam. Za návštevu stojí Tumský Ostrov s výnimočným komplexom sakrálnych stavieb aj gotickou katedrálou. Nevynechajte ani hlavné námestie - Rynek - s najkrajšou stavbou Európy Vroclavskou radnicou či modernú Halu Storočia zapísanú na Zoznam UNESCO. Na dosah z nej budete mať Zoo, Japonskú záhradu a nespočet ďalších lákadiel.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Vroclav je nádherné historické mesto v Poľsku, ktoré utvára hlavne množstvo významných pamiatok na 12 ostrovoch, medzi ktorými preteká rieka Odra. Ku gotickej katedrále, vroclavskej radnici či k Zoologickej záhrade vás dovedu všadeprítomní trapslíci, ktorí zdobia ulice celého mesta. Sprevádzať vás budú tiež počas romantických prechádzok po uličkách mesta, ktoré je ideálne na romantický pobyt v Poľsku. Spoločné chvíle s vašou láskou vám spríjemní tiež posedenie v jednej z mnohých tunajších kaviarničiek alebo prechádzky parkami ozdobenými sochami.

Poľsko si zamilujete aj vtedy, ak počas svojej dovolenky túžite po niečom extra. Vydajte sa sem na luxusný pobyt a nechajte sa očariť prepychovými interiérmi hotela. Ubytovanie označené niekoľkými hviezdičkami určite nájdete aj v krásnom Vroclave.