Dovolenka v Bešeňovej

Bešeňová nie je preľudneným kúpeľným mestom, ale malou dedinkou s veľkým potenciálom. Miestny termálny aquapark je jedným z najlepších v strednej Európe, zároveň si však v Bešeňovej užijete nerušený pokoj a pohodovú dovolenku bez davov turistov.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Dajte zbohom ruchu veľkomesta a vydajte sa na pobyt v objatí krásnych vrchov pretkaných turistickými chodníčkami, zelených lúk a termálnych prameňov. Všetko to a ešte niečo naviac objavíte v očarujúcej obci Bešeňová na Liptove, ktorá je známa hlavne vďaka termálnemu aquaparku. To ale nie je ani zďaleka všetko z jej krás.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Bešeňovej?

Dovolenku v Bešeňovej si užijete s celou rodinou. Jej hlavným lákadlom je Aquapark Bešeňová, kde sa vaše deti vybláznia napríklad v bazéne s vlnobitím alebo na troch toboganoch. Dospelí zase milujú odpočinok vo vonkajších i vnútorných bazénoch s geotermálnou vodou alebo v saunovom svete. Odpočinok ale nekončí ani za bránami aquaparku - stačí si vybrať ubytovanie s bazénom a relax pár krokov od izby máte zaručený. Pre ešte väčšie pohodlie si pri pobytoch všímajte označenie „Osobne overené“. To je dôkazom, že hotel navštívil člen tímu Travelking a hostia sa na pobyt radi vracajú.

Pobyt v Bešeňovej vám okrem termálov spríjemnia aj početné možnosti prechádzok a turistiky. Za návštevu stoja neďaleké Bešeňovské travertíny, ktoré vás zaujmú svojim pestrým sfarbením. Na turistiku sa potom vyberte do neďalekých Chočských vrchov alebo k Liptovskej Mare, ktorá sa dá obehnúť aj na bicykli. Kam sa ešte v okolí Bešeňovej oplatí zavítať? To zistíte v našom cestovateľskom itinerári, ktorý ponúka tipy na výlety ideálne na víkendový pobyt.