Pobyty v Budapešti

Budapešť - historická metropola na Dunaji. Navštívte jedno z najkrajších miest Európy i sveta. A to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli svetovo známym kúpeľom Gellért, Széchenyi a ďalším.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Lion's Garden bol skvele vybavený a pobyt sme si veľmi užili. Čistá priestranná izba mala pôsobivý výhľad a ochotnému personálu na perách nikdy nechýbal úsmev. Bufetové raňajky s obrovským výberom pokrmov nás naplnili energiou na objavovanie Budapešti, ktorá ponúka obrovskú škálu možností. Odporúčame si vyšliapnuť na Gellértovu horu a prejsť sa na bicykli cez Margitin ostrov.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


Kto videl na vlastné oči Budapešť, ten sa nemôže vôbec diviť, že je označovaná za jedno z najkrajších miest v Európe. „Perla na Dunaji“ si svoje pomenovanie vyslúžila vďaka nespočtu fascinujúcich pamiatok, nádhernému nábrežiu aj vďaka rušnému kultúrnemu životu. Nechajte sa Budapešťou okúzliť aj vy a vydajte sa sem na pobyt.

Budapešť - to sú romantické zákutia, pamiatky UNESCO aj termálne kúpele

Dovolenka v hlavnom meste v sebe skrýva mnohé výhody. Nielen že budete mať všetky významné pamiatky, ako sú Budínsky hrad, Matejov chrám s vežou Rybárskej bašty či budovu parlamentu na dosah ruky. Vychutnať si tu ale môžete tiež prvotriedny prepych a rozmaznávanie, aké sa vám v menších mestách nenaskytne. Ubytujte sa preto v Budapešti v jednom z množstva luxusných hotelov z našej ponuky a zažite na vlastnej koži, aké je to žiť aspoň pár dní v luxuse na svetovej úrovni.

Okem pamiatok by ste v Budapešti nemali vynechať ani návštevu termálnych kúpeľov. Práve v hlavnom meste Maďarska sa totiž nachádza najväčší kúpeľný komplex Európy - Termálne kúpele Széchenyi. Relax v ozdravnej vode si užijete tiež v kúpeľoch Gellért so secesným interiérom alebo v kúpeľoch Lukács. Aby ste mali istotu, že návštevu budapeštianskych kúpeľov nevynecháte, vydajte sa sem na kúpeľný pobyt, kde sa môžete tešiť na kúpele pár metrov od hotela alebo na vstup do kúpeľov v cene pobytu.