Dovolenka v Lenti

Užite si dovolenku v kúpeľnom meste Lenti na západe Maďarska. Celoročne sa pobavíte a zrelaxujete na termálnom kúpalisku a Energia parku Sv. Juraja, kde nájdete ako liečebné, tak zážitkové bazény. Dovolenku v Lenti si užijete vo dvojici aj s celou rodinou.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Maďarsko je povestné svojimi početnými termálnymi kúpeľmi s ozdravnou vodou, kde ale nechýbajú ani tobogany a atrakcie pre celú rodinu. Len v jedných kúpeľoch ale narazíte na výnimočný energetický park, v ktorom prechádza vám zdravie ešte viac upevní. Vydajte sa na juhozápad Maďarska, kde sa pri hraniciach so Slovinskom nachádza kúpeľné mestečko Lenti.

Zdravie posilnené výnimočnou energiou

Na pobyt v maďarskom meste Lenti vás zlákajú miestne termálne kúpele, ktoré sa pýšia liečivou vodou s obsahom hydrogénuhličitanu sodíka. Tá je vhodná pre liečbu ochorení pohybového aparátu, chrbtice a kĺbových ťažkostí. Účinky miestnej termálnej vody pocítite v 5 krytých aj v 5 vonkajších bazénoch, kde navyše nechýbajú tobogany, šmýkačky a atrakcie nielen pre deti. Medzi tie najobľúbenejšie tu bezpochyby patria bazén s hydromasážnymi tryskami či s divokou riekou. Samozrejmosťou je tiež saunový svet. Skutočným unikátom je ale miestny Energetický park sv. Juraja, v ktorom boli vytýčené energetické dráhy tak, aby v kombinácii s liečivými účinkami miestnej termálnej vody naštartovali v ľudskom tele blahodarné procesy na dosiahnutie optimálnej telesnej a duševnej rovnováhy. Kúpanie sa v liečivej vode tak striedajte s prechádzkou v parku, aby aby ste k zdraviu tela i mysle došli čo najskôr.

Ak chcete mať k termálnym bazénom čo najbližšie, zvoľte si ubytovanie priamo prepojené s termálnymi kúpeľmi. Blízkosť všetkých bazénov aj wellness budete mať zaručenú. Súčasťou pobytového balíčka môže byť tiež neobmedzený vstup do wellness centra. Aby ste mali istotu, že si zvolíte komfortné ubytovanie, vyberajte si z pobytov s nálepkou „Osobne overené“. Tá značí, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking a hostia sa naň radi vracajú.