Dovolenka v Bojniciach

Na zámku v Bojniciach rozhodne šialene smutní nebudete. Ide totiž o krásnu pamiatku, ktorej prehliadkou sa dajú s celou rodinou stráviť veľmi príjemné chvíle. V okolí nájdete najstaršiu ZOO na Slovensku i menšie termálne kúpele.

Načítavam ponuky...


Keď sa povie Bojnice, skoro každý si ako prvé vybaví rozprávkový Bojnický zámok. Toto krásne mesto na západe Slovenska v sebe skrýva aj ďaleko viac krás a turistických lákadiel, než sa na prvý pohľad môže zdať. A nechýbajú tu ani termálne kúpele.

Pobyt v Bojniciach nadchne všetky generácie

O Bojniciach sa hovorí, že sú ideálnym miestom na rodinnú dovolenku. S deťmi sa môžete vydať na návštevu najstaršej zoologickej záhrady u nás, kde si budete môcť prehliadnuť vlky, medvede, lemury a mnoho ďalších zvieratiek. Parádnu show s cvičenými dravcami vám predvedú skúsení sokoliari z klubu Aquila priamo pod hradom. So svojou polovičkou sa potom vydajte na romantickú prehliadku Bojnického zámku alebo na vyhliadku Čajka v oblakoch, odkiaľ budete mať celé Bojnice a okolie ako na dlani.

Návštevu Bojníc si pochvaľujú aj seniori, ktorí milujú prechádzky mestom a relax v miestnych kúpeľoch. Odpočinok vás bude čakať tiež priamo vo vašom penzióne či hoteli. Stačí si len vybrať ubytovanie so vstupom do wellness centra a relax v objaví bubliniek vírivky máte zaručený. Sladkou čerešničkou na torte môže byť tiež masáž.

Chystáte sa do Bojníc na víkendový pobyt? Nazrite do nášho článku zo série Víkendovky a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na výlety.