Relaxačnú dovolenku v južných Čechách zažijete v Interhoteli America **** v Písku. V cene máte ubytovanie, bohaté raňajky, dvojchodovú večeru i neobmedzené wellness s bazénom a saunami, nechýba ani fitnes. Tešte sa aj na ďalšie sezónne výhody a zľavy.

Písek Tip na výlet

Mesto Písek leží na rieke Otave a môže sa pýšiť ako bohatou históriou, tak mnohými modernými zaujímavosťami. Jednou z najväčších atrakcií je najstarší kamenný most v Čechách, ktorý nechal už v 13. storočí postaviť Přemysl Otakar II. ako súčasť zlatého chodníka. Ďalšou zaujímavosťou je aj časť nábrežia s farebnými domami prezývaná Amsterdam. Na južnom okraji historického centra sa nachádza Kostol Narodenia Panny Márie. Z dvojice jeho veží si môžete užiť výhľad do okolia.

Aké ďalšie turistické ciele Písek ponúka?

  • Krajinský žrebčín Písek
  • Výstavy sôch z piesku
  • Mestský ostov

Ak vás zaujíma dobová technika, vydajte sa do elektrárne kráľovského mesta Písek. V expozíciách Prácheňského múzea sa zase dozviete viac o ryžovaní zlata alebo rybárstve.

Viac informácií

Interhotel America **** na úpätí Píseckých hôr

Vyrazte na dovolenku do Interhotela America ****, ktorý svojím vzhľadom pripomína parník. Hotel je situovaný v pokojnej zóne na úpätí Píseckých hôr v mestskej časti Amerika, podľa ktorej nesie svoj názov.

V hoteli nájdete komfortne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha alebo vaňa) a terasou. Pre hostí sú tu pripravené kráľovské postele s rozmermi 200 x 200 cm, minibar, fén a telefón.

Milovníci jedla určite ocenia hotelovú reštauráciu Panorama, v ktorej si okrem medzinárodných kulinárskych pochúťok môžu dopriať aj pohár dobrého vína, alebo šálku kávy. K dispozícii je tiež hotelový bar a zimná záhrada.

Oddýchnite si vo wellness

V Interhoteli America **** vás čaká neobmedzené využívanie wellness centra s krytým vyhrievaným bazénom a saunou. Zdarma môžete využiť tiež posilňovňu. Zabudnite tak na starosti všedného dňa a relaxujte.

Interhotel America ****

R. Weinera 2375, Písek
Česká republika

+420 723 799 895

reception@interhotel-america.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 170 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,6 km
Zastávka
0,6 km
Zjazdovka
5 km

Tipy na výlet