Pobyt v zámočku uprostred elegantného parku nie je len výsadou urodzených dám z minulosti. Ubytujte sa v prepychových izbách na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné blízko Ostravy, doprajte si delikátne raňajky od ostrieľaného šéfkuchára. K tomu vás čaká časovo neobmedzený vstup do bohatého wellness so zážitkovými sprchami aj saunovým svetom. V Zámečku Petrovice prežijete pobyt v objatí pohodlia a luxusu.

Vedeli ste, že...?

Zámoček na mieste stojí už od 18. storočia. V roku 2012 ho v zanedbanom stave kúpila podnikateľka Jolanta Burkotová a vybudovala z neho špičkový hotel. Bol to jej sen, ktorý si splnila po rokoch práce v technickom priemysle.


O ubytovaní

Či už hľadáte odpočinok v krásnej oáze pokoja alebo moderné a elegantné ubytovanie v historickom kaštieli, pobyt v Zámečku Petrovice **** je pre vás tým pravým. Zámoček je obklopený nádherným parkom s vysokými stromami a stálou expozíciou sôch Blanky Matragi aj socha pani Alexandry Koláčkovej.

Kde budete spať?

Zámoček ponúka ubytovanie v 11 luxusne vybavených a elegantných izbách s predsieňou. Vo všetkých vám bude k dispozícii televízor, rádio, minibar, chladnička, trezor a WiFi pripojenie, v letných mesiacoch vás poteší aj klimatizácia. Nechýba samostatné sociálne zariadenie s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajky zbehnite do miestnej reštaurácie svetových kvalít. Šéfkuchár svoje skúsenosti získaval pod vedením rešpektovaného Gordona Ramseyho a s radosťou vám predvedie čo-to zo svojho kulinárskeho umenia. Sústreďuje sa na precíznu prípravu českej kuchyne v modernom poňatí a pri varení používa výhradne čerstvé potraviny v kombinácii s recetúrami našich babičiek. K tomu pridáva efektívnu prácu so surovinami a snahu o vytvorenie čo najmenšieho množstva odpadu - a gastronomický zážitok je na svete!

Kde budete relaxovať?

Designovo prepracované wellness v Zámečku Petrovice **** ponúka ďaleko viac, než len estetický zážitok. Ponorte sa do jedného z príznačne pomenovaných kúpeľov a zažite na vlastnej koži, ako vyzerá karibská búrka či ľadová triešť, alebo dajte prednosť rovnako pôsobivým a ozdravným saunám. Čaká na vás fínska sauna - Polárna žiara, soľná sauna - Himalájske snenie aj sunario - Slnečný svit. Po výdatnom odpočinku vo wellness si doprajte posledný relax v bohatej oddychovej zóne alebo zamierte do wellness baru, kde vás pohostia lahodnou kávou, dezertom alebo čerstvou šťavou z ovocia a zeleniny.

Cestujete s deťmi?

Deti poteší krásne detské ihrisko.

Zámeček Petrovice ****

Prstná 1 , Petrovice u Karviné
Česká republika

+420 606 740 810

info@zamecek-petrovice.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zástavka
1,4 km

Tipy na výlet

Ostrava Tip na výlet

České tretie najväčšie mesto Ostrava leží na severovýchode, blízko poľských hraníc. Ostrava bývala typickým priemyselným mestom. Dnes to už neplatí a môžete sa tešiť na množstvo atrakcií a zážitkov. Navštívte bývalý priemyselný areál Dolní Vítkovice, Novú radnicu s vyhliadkovou vežou alebo zoologickú záhradu.

Aké ďalšie miesta nevynechať?

  • banícke múzeum Landek Park
  • Slezskoostravský hrad
  • DinoPark Ostrava

Za zábavou môžete vyraziť do veľmi dobre známej Stodolní ulice. Pokiaľ naopak túžite po troche pokoja, vydajte sa prechádzkou na haldu Emu - umelo vytvorený kopec, ktorý ponúka krásne výhľady.

Viac informácií
ZOO Ostrava
Karviná
Zámok Těšín