Pobyt v zámočku uprostred elegantného parku nie je len výsadou urodzených dám z minulosti. Ubytujte sa v prepychových izbách na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné blízko Ostravy, doprajte si delikátne raňajky od ostrieľaného šéfkuchára a s poukážkou do miestnej reštaurácie si doprajte aj ďalšiu z odporúčaných špecialít. K tomu vás čaká časovo neobmedzený vstup do bohatého wellness so zážitkovými sprchami aj saunovým svetom. V Zámečku Petrovice prežijete pobyt v objatí pohodlia a luxusu.

Ostrava Tip na výlet

České tretie najväčšie mesto Ostrava leží na severovýchode, blízko poľských hraníc. Ostrava bývala typickým priemyselným mestom. Dnes to už neplatí a môžete sa tešiť na množstvo atrakcií a zážitkov. Navštívte bývalý priemyselný areál Dolní Vítkovice, Novú radnicu s vyhliadkovou vežou alebo zoologickú záhradu.

Aké ďalšie miesta nevynechať?

  • banícke múzeum Landek Park
  • Slezskoostravský hrad
  • DinoPark Ostrava

Za zábavou môžete vyraziť do veľmi dobre známej Stodolní ulice. Pokiaľ naopak túžite po troche pokoja, vydajte sa prechádzkou na haldu Emu - umelo vytvorený kopec, ktorý ponúka krásne výhľady.

Viac informácií

Moderné ubytovanie v citlivo zrenovovanom zámočku

Či už hľadáte odpočinok v krásnej oáze pokoja alebo moderné a elegantné ubytovanie v historickom kaštieli, pobyt v Zámečku Petrovice **** je pre vás tým pravým. Zámoček ponúka ubytovanie v 11 luxusne vybavených a elegantných izbách s predsieňou. Vo všetkých vám bude k dispozícii televízor, rádio, minibar, chladnička, trezor a WiFi pripojenie, v letných mesiacoch vás poteší aj klimatizácia. Nechýba samostatné sociálne zariadenie s fénom. Ak je ale ničím nerušený pokoj a súkromie tým hlavným, čo v Petroviciach u Karvinej hľadáte, zvoľte ubytovanie vo Vile Larisch. Tá leží uprostred okúzľujúceho zámockého parku, kde vami hľadanú pohodu nič nenaruší.

Na raňajky zbehnite do miestnej reštaurácie svetových kvalít. Šéfkuchár svoje skúsenosti získaval pod vedením rešpektovaného Gordona Ramseyho a s radosťou vám predvedie čo-to zo svojho kulinárskeho umenia. Sústreďuje sa na precíznu prípravu českej kuchyne v modernom poňatí a pri varení používa výhradne čerstvé potraviny v kombinácii s recetúrami našich babičiek. K tomu pridáva efektívnu prácu so surovinami a snahu o vytvorenie čo najmenšieho množstva odpadu - a gastronomický zážitok je na svete!

Vo wellness zažijete himalájske snenie aj karibskú búrku

Designovo prepracované wellness v Zámečku Petrovice **** ponúka ďaleko viac, než len estetický zážitok. Ponorte sa do jednoho z príznačne pomenovaných kúpeľov a zažite na vlastnej koži, ako vyzerá karibská búrka či ľadová triešť, alebo dajte prednosť rovnako pôsobivým a ozdravným saunám. Čaká na vás fínska sauna - Polárna žiara, soľná sauna - Himalájske snenie aj sunario - Slnečný svit. Po výdatnom odpočinku vo wellness si doprajte posledný relax v bohatej oddychovej zóne alebo zamierte do wellness baru, kde vás pohostia lahodnou kávou, dezertom alebo čerstvou šťavou z ovocia a zeleniny.

Zámeček Petrovice **** skrýva aj ďalšie prekvapenia. O večernú zábavu sa vám postará napríklad aj bowlingový bar so šípkami a stolným futbalom priamo v zámočku, alebo tiež fitnescentrum.

Zámeček Petrovice ****

Prstná 1, Petrovice u Karviné
Česká republika

+420 606 740 810

info@zamecek-petrovice.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
1,4 km

Tipy na výlet