Vychutnajte si naplno podhorie Beskýd uprostred historickej obce Hukvaldy, rodiska skladateľa Leoša Janáčka. Tešiť sa môžete na krásnu prírodu, oboru s danielmi, hrad a ďalšie zaujímavosti v najbližšom okolí. V Hoteli Hukvaldy *** si užijete aj polpenziu a wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Nezabudnite pohladiť Líšku Bystroušku pre šťastie a ochutnať vynikajúci valašský frgál z miestnej pekárne!

Vedeli ste, že...?

Pôvodne na mieste hotela stála stará schátraná budova s bohatou históriou. Súčasný majiteľ, pán Holub, sa ju rozhodol kúpiť, a aj keď to stálo nemalé úsilie, už viac než 12 rokov tu so svojím synom vedie úspešný hotel - Hotel Hukvaldy ***.


O ubytovaní

Rodinný Hotel Hukvaldy *** sa nachádza v rovnomennom mestečku pod Moravskoslezskými Beskydami. Hukvaldy sú známe predovšetkým ako rodisko hudobného génia Leoša Janáčka.

Pri prechádzke oborou s danielmi alebo na hukvaldským hradom nezabudnite pre šťastie pohladiť sochu Líšky Bystroušky. Na výlet sa môžete vypraviť aj do blízkej Kopřivnice (9 km), Štramberka (12,4 km) alebo lanovkou na Pustevny (15,4 km). V zime dajte prednosť lyžovačke v Ski areáli Palkovice (11 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 24 moderných izieb, ktoré sú vybavené televíziou a vlastnou kúpeľňou. V izbách s manželskou posteľou sa potom môžete tešiť aj na minibar.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bufetových raňajkách a servírovaných večerách, ktoré si budete môcť vybrať z 3 jedál. V letnom období si užijete posedenie na slnečnej terase.

Kde budete relaxovať?

Na zaslúžený relax sa tešte do krásneho hotelového bazéna s masážnymi tryskami, protiprúdom a ďalšími atrakciami. Súčasťou wellness je vírivka so vzduchovou aj hydro masážou, fínska a infra sauna.

Dopriať si môžete tiež masáže a aby ste na dovolenke nevypadli z formy, môžete navštíviť hotelové fitness centrum.

Hotel Hukvaldy ***

Hotel Hukvaldy ***

Hukvaldy 24 , Hukvaldy
Česká republika

+420 725 174 008

hotelhukvaldy@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,1 km
Zástavka
100 m
Zjazdovka
11 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Pustevny
Chodník Valaška
Chodník Valaška
Hukvaldy
Hukvaldy