Máte radi víno a dobré jedlo? Ubytujte sa vo Vinárstve Lintner 15 minút od Znojma a užite si degustáciu s neobmedzenou konzumáciou vína a občerstvenie s domácim pečivom. V cene máte aj raňajky a zľavu na nákup i do Pivných kúpeľov.

O ubytovaní

Vinárstvo Lintner sa postará o váš vinársky zážitok. Táto pivnica s dlhoročnou rodinnou tradíciou si zakladá na tradičnej výrobe vína, kde každý strapec prejde rukou majstra vinára, a tak víno nestráca svoju identitu ako v komerčných veľkokapacitných vinárstvach. Vinárstvo nájdete v obci Tvořihráz na južnej Morave len 5 km od vodnej nádrže Výrovice, 11 km od Znojma a 20 km od Národného parku Podyjí.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 5 izieb. K dispozícii je dvojlôžková, trojlôžková aj štvorlôžková izba. Všetky majú pohodlné postele, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na raňajky formou bufetu, večerné občerstvenie a degustáciu, ktorou vás prevedie sám majiteľ. Priamo od skúseného vinára sa tak dozviete veľa zaujímavostí o procese spracovania vínnej révy aj o spôsoboch, ako využiť pitie vína k zlepšeniu zdravia. Degustácia zahŕňa desať vzoriek aj ochutnávku z archívnej fľaše. Odbornú časť potom vystrieda uvoľnený večer vo vinárni s neobmedzenou konzumáciou vína. Rizling, pálava či tramín, to už je na vás.

Znojmo Tip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií

Niečo naviac

K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s krbom a barom, kde môžete relaxovať počas dňa i večer.

Vinařství Lintner

Tvořihráz 164 , Tvořihráz
Česká republika

724 199 241

mmm-564@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 9:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode do 5 kg
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
0,4 km