V Prahe sa bude páčiť každému - milovníkom pamiatok, dobrého jedla, odpočinku i nákupov. Ubytujte sa v Hoteli Three Crowns **** a užite si luxusné izby, chutné raňajky formou bufetu aj čokoládové prekvapenie. Dieťa do 6 rokov má pobyt s vami zdarma.

O ubytovaní

Hotel Three Crowns alebo čeksy U Tří korunek **** nájdete v samom srdci pražského Žižkova, veľmi blízko kaviarní s vynikajúcou dostupnosťou do centra.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe, ktorá je zariadená funkcionalistickým nábytkom a ďalšími dizajnovými prvkami. Nájdete tu WiFi pripojenie, satelitný TV, telefón, kávový/čajový set, stolík a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia vás každý deň pohostí vynikajúcimi raňajkami. Lobby bar so zimnou a letnou záhradou ponúka široký sortiment českých a moravských vín 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Hotel Three Crowns ****

Cimburkova 28 , Praha 3
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 400 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,9 km
Zástavka
50 m
Aquapark
15 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Václavské námestie
Aquapalace Praha
Zoo Praha a Botanická zahrada